Duoda duoda

Saitillapa näyttääpi olevan vakaa käsitys siitä, ettei Tarja Halonen ole lainkaan sovelias valinta maame presidentiksi.
No, sitenpä ei tällaisen muiden mielipiteisin uskovan parane Tarjaa äänestääkkään.
Kertokaapa, ketä minun pitää äänestää, että tulisi annettua ääni hyvälle, ellei peräti parhaalle ehdokkaalle?
1102
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Sinulla on sen verran kirjoitusvirheitä tekstissä, että Vanhanen voisi olla hyvä valinta.
Vanhanenkin oli hiton hidasälyinen ja kävi kouluja puolitoistakertaa pidempään kuin normaaliälyiset oppilaat.
Äänestä Vanhasta.
Teillä kahdella on varmaan jotain sielujen sympatiaa toisianne kohtaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


elämä on kallista kirjoitti:

Saitillapa näyttääpi olevan vakaa käsitys siitä, ettei Tarja Halonen ole lainkaan sovelias valinta maame presidentiksi.
No, sitenpä ei tällaisen muiden mielipiteisin uskovan parane Tarjaa äänestääkkään.
Kertokaapa, ketä minun pitää äänestää, että tulisi annettua ääni hyvälle, ellei peräti parhaalle ehdokkaalle?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu