Meet the feebles

JOKUNEN

Onko hauskakin elokuva? mitä tässä leffassa tapahtuu? aion ehkä ostaa.Kannattaako ostaa?

4

584

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • adsafsdfsdf

      Kannattaa. Hauska leffa.

    • nmnmn

      Tosi hupaisa, suosittelen! Isoveikka osti Peter Jackson- elokuvapaketin, jossa oli muitakin varhaisempia tuotantoja, mm. Bad Taste, jos joku muistaa katsoneensa. Meet the Feebles on pervo elokuva, ja siinähän ne heiluu muistaakseni käsinukkeina. Aivan mahtava!

      • JOKUNEN

        Oon kyl kuullu et ne olis niinku sellasii eläinnukkeja joita liikutetaan langoilla jotka ei näy. Kumpi näistä on oikea?


      • Spirou
        JOKUNEN kirjoitti:

        Oon kyl kuullu et ne olis niinku sellasii eläinnukkeja joita liikutetaan langoilla jotka ei näy. Kumpi näistä on oikea?

        Kyllä ne on eläinnukkeja, ei käsinukkeja. Toivottavasti ostit sen jo, jos ei niin käy ostamassa. Ne muut vanhat Peter Jackson leffat Bad Taste (splatterkomedia), Braindead (splatterkomedia) ja Heavenly creatures (draama)onkin aivan upeita ne kanss.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kuhmossa rallit alkoi ennen aikojaan

      Paettiin polliisia törkeästi? Se tuo rallikiima on näemmä saavuttanu paikalliset tommi mäkiset kiljupäissään auton rat
      Kuhmo
      33
      1279
    2. Kaste tulisi tehdä apostolisella tavalla Ap. t. 2:38 mukaan

      Apostolit eivät kastaneet kolminaisuuden nimellä vaan Jeesuksen alkuperäisen käskyn mukaisesti: Ap. t. 2:38 Niin Pietar
      Kaste
      69
      1085
    3. Tuleeko tästä

      Enää mitään. Voiko mitään enää korjata?
      Ikävä
      104
      926
    4. 41000 kavallettu rahaa

      uutisoi Kaleva ja iltasanomat vuosina 2020-2022 välisenä aikana hävinnyt toi summa tuomittu nainen 1971 syntynyt.
      Pyhäjärvi
      35
      848
    5. Kerro minulle

      Miksi teit niinkuin teit? Miksi kielsit tunteesi minua kohtaan. Miksi et halunnut että tiedän oikeasti mitä tunnet. Etkö
      Ikävä
      56
      709
    6. Tietäisitpä vain mitä se

      yksikin on susta puhunut :) j
      Ikävä
      42
      706
    7. Se riisuu suosimasi paatoksen, paljastaa egosi tyhjäksi

      Idän fisosofian vihaaja kirjoitti: "Muuten tämä idän-uskontojen mekaniikka hävitää ja hautaa tästä kaiken hyvän paatoks
      Hindulaisuus
      302
      656
    8. Fantasioista

      Suurimmalla osalla meistä on jonkinlaisia eroottisia fantasioita. Miten sinä suhtaudut fantasioihin? Ruokitko niitä vai
      Sinkut
      94
      652
    9. Mitä muutoksia tekisit

      kaivatullesi? Miten on? Muista olla REHELLINEN 📸
      Ikävä
      42
      645
    10. Olet sinä ihana

      Muttei sua taida kiinnostaa muu kuin sun työ:(
      Ikävä
      29
      625
    Aihe