Fucking chicken...neitilaumaaa hääääviiis...hahhahhaa.
Norton!!!!
10
716
Vastaukset
- Eetu
hyvä että toi Norton "pelaa" jokereissa, aikamoinen sähläri!
- nenä poskella
yks laaki Nortilta ja myrphy otti lukua. neitihifk!
- Stadin Kinfit IFK!
Vituttaako?!?!?!?!!?!!!!!!!!
- jokerit,
Stadin Kinfit IFK! kirjoitti:
Vituttaako?!?!?!?!!?!!!!!!!!
kiitos!
- hooo
Stadin Kinfit IFK! kirjoitti:
Vituttaako?!?!?!?!!?!!!!!!!!
Oliko hyvä kun maksoitte tuomarin? 2-1 paikallistaistot STADIN YKKÖSELLE eli JOKEREILLE! Hienosti se Murphy sai nokkaan niin että helähti!!!
- hhhhhhhhhhhhhhhhh
hooo kirjoitti:
Oliko hyvä kun maksoitte tuomarin? 2-1 paikallistaistot STADIN YKKÖSELLE eli JOKEREILLE! Hienosti se Murphy sai nokkaan niin että helähti!!!
2-4 leuattoman huorille pataan:) RUUUUUUHAHAAAAA
On se wade huippuuuuuuuuhahaha - milloin taas
hhhhhhhhhhhhhhhhh kirjoitti:
2-4 leuattoman huorille pataan:) RUUUUUUHAHAAAAA
On se wade huippuuuuuuuuhahahaMilloin seuraavaksi hakkaatte naisjärjestyksen valvojaa, neidit?!
- kala
milloin taas kirjoitti:
Milloin seuraavaksi hakkaatte naisjärjestyksen valvojaa, neidit?!
ne oli jokerifaneja kun sitä hakkas.läheltä nähty ja kuultu.
- näin...
Onhan se nyt kumma juttu ,jos Norton rupee ihan yhtäkkiä paiskomaan ,että saa enemmän iskuja sisään.Eihän Murphy ehtinyt mitään tehdä ,kun Norton aloitti mätkimisen.Kerrankin meni tuomiot oikein eikä heitetty Murphyä ulos.
Yksittäinen päällekarkaus ei paljon hetkauta,kun tosta paikasta voitto tuli... - milloin taas
kala kirjoitti:
ne oli jokerifaneja kun sitä hakkas.läheltä nähty ja kuultu.
JOKERIFANEJA kun oli IFK pelipaidat päällä?!?!?!?!?!?!!?!? Itse en ainakaan kyseistä perseriepua päälleni laittaisi mistään hinnasta!
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va1762087Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe361737Ohhoh! Glamourmalli Elena, 29, teetti tiimalasivartalon - Vei rahaa ja tuotti tuskaa - Katso kuvat!
Transtaustainen glamourmalli Elena Vikström on käynyt vuosien ajan plastiikkakirurgisissa toimenpiteissä. Tästä näet lopputuloksen: https://www.suomi101426Ostiko Martina uuden ponin tyttärelleen, vai oliko myös Stefan itsekkin valitsemassa ponia .?
Kiva kun on tyttärelle mielekäs harrastus annettu, ehkä vielä on tulevaisuudessa hänelle tärkeä ja valitsee sen perusteella tulevan ammatin.2291219Sinä olet tärkeä
Herätät minussa kunnioitusta. Kiehdot minua. En oikein saa kiinni sinusta. Ehkä juuri siksi. Aistin että sinäkin pidät minusta. Vetovoima on ollut alu591209Varisjärvellä mersu.
Varisjärven tiellä tuli vanhamersu kylkiedellä mutkassa vastaan ja vähällä keulaan mutta tökkäs penkkaan, hyppäsin omasta autosta ulos ja kävin kiskas161055- 60966
Belorf haistattaa seuraajiaan "You can hate me now"...
Vai haistattaako lompakkoa, joka taisi viimeinkin ymmärtää häipyä Sofian ulottumattomiin ? Sofia raukka on niin typerä, että ottaa nostetta "omasta tv58965