Onko oulussa millon ja missä niitä euron iltoja????? Kiitän ja kumarran jo valmiiksi.
OULUN EURON ILLAT????
8
2615
Vastaukset
- hehah
Monessa baarissa on eurot.. Esim. vegasissa on joka ikinen päivä. Hotissa on vissii kerran viikossa(ke?). Sit Cuubassa on kans, mutten oo varma onko ne aina vai mitkä päivät. Garagessa on vissii kans joka päivä(?), melkeen ainaki.. Garagessa on muuten jotkut päivät nykyään et muutaman tunnin ajan myydään 50snt kalijaa..
- En aivan varma
Kiitän tiedosta oikein kovasti.
- Hevander
Hevimestassa maanantaisin
- Nyt aivan varma
Joo nyt löytyi kaikki tarpeellinen.
- mie
Hevimestassa on maanantaina
Tiistaina Kantis
Keskiviikkona Kantis ja Vegas
Torstaina Vegas ja se Garage
Perjantaina vegas
Lauantaina vegas
Sunnuntaina Garage
En tiedä että miten ne cuban eurot menee.. ei vissiin oo enää joka päivä :)- Cubassa
Ja Cubassa euron illat on sunnuntaista torstaihin, joten vaihtoehtoja kyl löytyy ;)
- jejeeee
Lue ilmaisjakelu lehti Forum24:sesta! Se tiedottaa joka viikko euron baareista..
- En aivan varma
Kyllä nuo foorumin jutut on tiedossa, mutta ne on kyllä aika sekavia jos totta puhutaan. Kyllä niistä tietenkin jo osviittaa saa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va1762066Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe361728Ohhoh! Glamourmalli Elena, 29, teetti tiimalasivartalon - Vei rahaa ja tuotti tuskaa - Katso kuvat!
Transtaustainen glamourmalli Elena Vikström on käynyt vuosien ajan plastiikkakirurgisissa toimenpiteissä. Tästä näet lopputuloksen: https://www.suomi101402Ostiko Martina uuden ponin tyttärelleen, vai oliko myös Stefan itsekkin valitsemassa ponia .?
Kiva kun on tyttärelle mielekäs harrastus annettu, ehkä vielä on tulevaisuudessa hänelle tärkeä ja valitsee sen perusteella tulevan ammatin.2291200Sinä olet tärkeä
Herätät minussa kunnioitusta. Kiehdot minua. En oikein saa kiinni sinusta. Ehkä juuri siksi. Aistin että sinäkin pidät minusta. Vetovoima on ollut alu591198Varisjärvellä mersu.
Varisjärven tiellä tuli vanhamersu kylkiedellä mutkassa vastaan ja vähällä keulaan mutta tökkäs penkkaan, hyppäsin omasta autosta ulos ja kävin kiskas161041- 60959
Belorf haistattaa seuraajiaan "You can hate me now"...
Vai haistattaako lompakkoa, joka taisi viimeinkin ymmärtää häipyä Sofian ulottumattomiin ? Sofia raukka on niin typerä, että ottaa nostetta "omasta tv58957