Lesbo tai huoripukki. Kumman sinä valitset, vai ajatteletko omilla aivoillasi?
Pressavaalien
11
369
Vastaukset
- eihän tuohon
Voi antaa "rellistä" vastausta, jos tykkää kummastakin.
- Tapani
Koska hän on lesbojen hedelmöityshoitojen kannattaja.
- huorapukki
Halme ole ehdokkaana!
- Halme ole ehdokkaana
Siispä "pääehdokkaat" ovat lesboliini ja horopukkinen.
- kerran Kekkosen aikaan
Maalisliitto laittoi ehdokkaaksi juoppohullun paviaanin. Meni läpi lahkolaisten äänillä!
- faktat:
Kuinka paljon pitää huorata, että pääsee suuren puolueen johtoon?
- löytyä
faktat: kirjoitti:
Kuinka paljon pitää huorata, että pääsee suuren puolueen johtoon?
joka vaalipiiristä jotta pääsee keppanoiden eliittiin!
Ja samaan aikaan jauhaa suu vaahdoten paskaa jostakin "perhearvoista ..." - voi voi
faktat: kirjoitti:
Kuinka paljon pitää huorata, että pääsee suuren puolueen johtoon?
Etkö ole itse koskaan vierasta saanut?
Etvai? No jo on heikosti asiasi! - pienenkin
faktat: kirjoitti:
Kuinka paljon pitää huorata, että pääsee suuren puolueen johtoon?
puolueen johtoon voi päästä. Esimerkiksi perussuomalaisilla on hyviä esimerkkejä Vistbackka, Halme jne. Voisin kertoa asiasta enemmänkin?
- tiedän
voi voi kirjoitti:
Etkö ole itse koskaan vierasta saanut?
Etvai? No jo on heikosti asiasi!mielenkiintoisen nimen "politiikko" joka on saanut VARMASTI?? Väärinkäsityksen välttämisesi ei ole presidenttiehdokas.
- Kaarina Vanhanen
pienenkin kirjoitti:
puolueen johtoon voi päästä. Esimerkiksi perussuomalaisilla on hyviä esimerkkejä Vistbackka, Halme jne. Voisin kertoa asiasta enemmänkin?
Kun suurten puolueiden pamput rypevät vieraissa, ehkä kyse onkin vain suosituista hedelmöityshoidoista? Ovatkohan kokeilleet myös lesboihin?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h572960Jos vedetään mutkat suoraksi?
Niin kumpaan ryhmään kuulut? A) Niihin, jotka menevät edellä ja tekevät? Vai B) Niihin, jotka kulkevat perässä ja ar1062741- 332459
Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv382451Vain vasemmistolaiset ovat aitoja suomalaisia
Esimerkiksi persut ovat ulkomaalaisen pääomasijoittajan edunvalvojia, eivät auta köyhiä suomalaisia.501938Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska151559- 321473
Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1061257- 1771213
En vain unohda
Sitä miten rakastuneesti olet minua katsonut. Oliko tunteet liian suuria että niistä olisi voinut puhua.731060