Eii

teistä oo mihkää!! sanon mi...

Nää vihjeet täällä on aivan perseestä! Joskus ihan

hyviäkin, mutta yleensä aivan puskaan menee. Vähän

rotia noihin vihjeisiin,aivan surkeita.

Ite onneks kattelen noita kansainvälisiä vedonlyönti

palstojen selailua ja siellä on faktaa, todella

hyvää tietoa peleistä. Ehkä teijänki kannattais ku

aika huonolta näyttää.

ps. anteeks et ilmotin, mutta en todellakaa täältä

vihjeitä ottais, naurettavaa!

7

679

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • viestiä
    • yks juttu viel...

      tänne pitäs saada joku kunnon seriffi ketä todellaki on täällä ja poistaa turhat vihjeet missä ei ole kunnon selostusta peleistä yms..

    • vähän taaksepäin

      "Kirjoittanut: Tupla-Google 10.10.2005 klo 12.56
         Suomi24-joukkue näytti kuntonsa olevan huomattavasti 'mainettaan' parempi.

      Pelattiin' 145T >osui 36 kerroinsummalla 187.79.
      -osumatarkkuus loistava: 4 tuplaa /osuma.
      -lyhyen pelijakson tuotto 29.50% (tasapanoksin). "

      Tulos kilpailee vaikka Vuoksenmaan kanssa.
      Et taida oikein seurata tätä palstaa.
      Tossa on ainoastaan tuplia.Lisäksi on hyvin osuvia
      Pelipeikon singlejä,Rinkulan ja muiden vapaavalintaisia joiden osumatarkkuus on hyvä.
      Pelionnea myös sinulle.

    • Kansainvälinen Playboy

      Joo, Gooners guide ja Betting Advice jA bET sHOOT on hyviä ilmaisvihjesivustoja, kunnon perustelut heillä.

    • rahahai.

      Suurin ongelma taitaa olla se, ettei hyvätkään vihjeet välttämättä osu. Monet keräävät myös vihjeitä eri vihjepalstoilta, mutta niidenkään luotettavuus ei takaa 100% osumaa. Varsinkin kun suosikki pettää, niin siihen kaatuvat yleensä enimmät rivit.

      Palstan toimivuus on myös varsin heikko, kun kaikki lapset saavat kirjoitella typeryyksiä palstalle ja kukaan ei puutu niihin, paitsi mitä nyt ylläpito käy poistamassa pari viestiä, kun laittaa viestiä sille.

      Toisaalta tämmöiset valitukset kuuluvat samaan sarjaan kuin Vuoksenmaan kehumisjutut "osumien" jälkeen. Kummallista ettei tämmöisiä "avautumisia" tule osumarivien jälkeen ja voisihan niitä voittorivejä laittaa näkyville, kun sitä voittoa tuntuu tulevan niin paljon..

      • joku vaan

        Sanotaan näin.. jos säännöllisesti lyö vetoa, kyllä niitä voittoja tulee itse kullekin, MUTTA, voitolla pysyminen siinä kuuluisassa pitkässä juoksussa on jo paljon vaikeampaa ja vain harrvat pystyvät siihen, ja kun puhutaan pitkästä AJANJAKSOSTA TARKOITAN VÄHINTÄÄN 1-2:ta vuotta, ei vain muutamaa viikkoa.
        Vuoksenmaakin hehkuttaa kovasti silloin kun ESBC:n vihjeet osuvat, mutta mikä on tämän firman vihjeiden todellinen tuotto pitkällä aikavälillä, esim. viimeisin vuosi, sitä he eivät paljasta.


    • puolijuoksu

      ei tää niin huono palsta taida ollakkan,kun olet
      seuraillut.Olisit kyllä voinut esittää mielipiteesi asiallisesti ja vaikka laittaa linkkejä vihjepalstoista,mitä katselet,vai selailetko niitä vain.

      Täällä on varmasti paljon aloittelevia vedonlyöjiä
      ja heillä on "lontoo" hallinnassa.
      Taidat olla niitä,jotka eivät halua jakaa tietojaan muille ja kun vedot menevät pieleen täytyy se purkaa johonkin.

      Kyllä tämän palstan vihjeillä hyvin on osunut.
      Ei kaikilla ole aikaa kirjoitella perusteluja.

      Joten jos voisit ystävällisesti laittaa omat vihjeesi,kun seuraavan kerran kirjoittelet ja jos
      käytän samoja ilmaisuja,kun sinäkin,niin katsotaan
      kuinka perseestä,surkeita ja naurettavia ne ovat.

      Toivotaan ettei näin ole,vaan ne sitten ovat osuvia.Riittääkö kantti? Ei haittaa,vaikka menisi
      pieleen.Rohkeasti vaan.

      Tämä on vedonlyöntiä harrastuksenaan pitävien palsta.

      Tässä NHL PAF viime yöltä.
      Vedon nro. Vedon vahvistamisaika Pelituote Summa Kokonaiskerroin Voitto
      942060 22.10.2005 22:11 Tripla 6,16

      Vedon alkamisaika Tapahtuma Valinta Kerroin Oikea valinta
      22.10.2005 23:05 Montreal - NY Islanders 1 1,85 1
      22.10.2005 23:05 Vancouver - Colorado 1 1,80 1
      22.10.2005 23:05 Columbus - Detroit 2 1,85 2

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. en vaan saa häntä pois

      Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va
      Ikävä
      175
      1968
    2. Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi

      “Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe
      Suomi24 Blogi ★
      36
      1694
    3. Ohhoh! Glamourmalli Elena, 29, teetti tiimalasivartalon - Vei rahaa ja tuotti tuskaa - Katso kuvat!

      Transtaustainen glamourmalli Elena Vikström on käynyt vuosien ajan plastiikkakirurgisissa toimenpiteissä. Tästä näet lopputuloksen: https://www.suomi
      Kotimaiset julkkisjuorut
      8
      1318
    4. Ostiko Martina uuden ponin tyttärelleen, vai oliko myös Stefan itsekkin valitsemassa ponia .?

      Kiva kun on tyttärelle mielekäs harrastus annettu, ehkä vielä on tulevaisuudessa hänelle tärkeä ja valitsee sen perusteella tulevan ammatin.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      224
      1145
    5. Sinä olet tärkeä

      Herätät minussa kunnioitusta. Kiehdot minua. En oikein saa kiinni sinusta. Ehkä juuri siksi. Aistin että sinäkin pidät minusta. Vetovoima on ollut alu
      Ihastuminen
      56
      1142
    6. Varisjärvellä mersu.

      Varisjärven tiellä tuli vanhamersu kylkiedellä mutkassa vastaan ja vähällä keulaan mutta tökkäs penkkaan, hyppäsin omasta autosta ulos ja kävin kiskas
      Suomussalmi
      15
      1017
    7. Mitähän ajattelet J

      Tästä kaikesta? Mä välitän susta oikeasti.
      Ikävä
      59
      925
    8. Belorf haistattaa seuraajiaan "You can hate me now"...

      Vai haistattaako lompakkoa, joka taisi viimeinkin ymmärtää häipyä Sofian ulottumattomiin ? Sofia raukka on niin typerä, että ottaa nostetta "omasta tv
      Kotimaiset julkkisjuorut
      57
      909
    Aihe