Omat suosikkini huomiselle:
90. Livorno-Reggina 1 1,70
Livorno on pelannu viimeiset ottelut heikosti tosin vastukset ovat olleet liigan kovimmasta päästä kun taas Reggina voitti viimeissä pelissä kotonaan Leccen 2-0, mutta Regginan vieras saldo
näyttää puhdasta nollaa...kun taas Livorno on ollut vahva kotona. Kolmesta pelistä Livorno on saalistanut 7 pistettä.
105. SPV-Josba 2 1,90
SPV on piristynyt hunojen ensimmäisten pelien jälkeen...ja joukkue on Janne Tähkän, Hirvosen, Riitesuon ja kumppaneitten tähdittämä nimi vahva joukkue. Mutta veikkaan että Josba vie pelin nimiinsä. Josba on kestosuosikki salibandyliigassa...heillä on tänäkin vuonna tasainen ryhmä kasassa.
111. Getafe-Zaragoza 1 2,00
Getafe on yksi alku kauden yllättäjistä. Kotipeleistä joukkueen saldona ei ole vielä yhtään tappiota. Vieraissa on kulkenut myös sillä neljästä pelistä kolme voittoa ja yksi tappio. Zaragozalla vieraista pelkkiä tasureita...nyt ei tule neljättä peräkkäistä vieras tasuria vaan tulee tappio.
115. SSV-Hifk 2 1,15
Pieni kerroin mutta 99% varma. SSV vaan on nii laadukas ja kova tiimi. Kokemusta ja taitoa, kun taas Hifk:llä on kasassa nuori ja toki taitava ryhmä mutta luulen että SSV jyrää selvin numeroin. Kummallakin joukkueella on tappiot alla.
Tiukalle se meni kun lapun varmin peli kertoimen puolest eli SSV voitti Hifkin 9-8. Kiitos Neimolle kun teki ajassa 58.55 voitto maalin. Muut kohteet olivat aika saletteja tosin Livorno voitti 1-0 ja maali tuli 88 minuutilla. Mutta kaikki lasketaan...10€ panos ja 76€ tuli.
76 €
jj-86
2
425
Vastaukset
- jj-86
Siis laitoin tietysti SSV:lle eli 1.
- CCCP
Hyvä suoritus!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va1762025Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe361709Ohhoh! Glamourmalli Elena, 29, teetti tiimalasivartalon - Vei rahaa ja tuotti tuskaa - Katso kuvat!
Transtaustainen glamourmalli Elena Vikström on käynyt vuosien ajan plastiikkakirurgisissa toimenpiteissä. Tästä näet lopputuloksen: https://www.suomi81358Sinä olet tärkeä
Herätät minussa kunnioitusta. Kiehdot minua. En oikein saa kiinni sinusta. Ehkä juuri siksi. Aistin että sinäkin pidät minusta. Vetovoima on ollut alu591171Ostiko Martina uuden ponin tyttärelleen, vai oliko myös Stefan itsekkin valitsemassa ponia .?
Kiva kun on tyttärelle mielekäs harrastus annettu, ehkä vielä on tulevaisuudessa hänelle tärkeä ja valitsee sen perusteella tulevan ammatin.2241169Varisjärvellä mersu.
Varisjärven tiellä tuli vanhamersu kylkiedellä mutkassa vastaan ja vähällä keulaan mutta tökkäs penkkaan, hyppäsin omasta autosta ulos ja kävin kiskas161024- 60945
Belorf haistattaa seuraajiaan "You can hate me now"...
Vai haistattaako lompakkoa, joka taisi viimeinkin ymmärtää häipyä Sofian ulottumattomiin ? Sofia raukka on niin typerä, että ottaa nostetta "omasta tv58934