190 2.0 tyhjäkäynti

ongelmana m102 kaasutin versio -88. ei käy tyhjäkäyntiä ja "ei kestä kaasua" kylmänä mistä apu?? Olen käyttänyt jo usemmala korjaamolla
2373
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

M110:ssa on ollut sama vika, automaattiryyppy ei toimi. Autolääkärini sanoi että läpät aukeavat ja sulkeutuvat kyllä mutta tarpeeksi tavaraa ei vaan tule kaasariin. Ei halunnut käydä purkamaan Solexia, epäili kai ammattitaitoaan. Pitänee viedä Veholle jos siellä osaisivat.

Äänestä
  • käytin jo autoa vehon valtuutamassa korjaamossa ,mutta ei apua

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


jj kirjoitti:

ongelmana m102 kaasutin versio -88. ei käy tyhjäkäyntiä ja "ei kestä kaasua" kylmänä mistä apu?? Olen käyttänyt jo usemmala korjaamolla

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu