Kyllähän se ottaa tuollaiselle peräkammarinPOJALLE koville kun latinoMIES vie naisen nenän edestä kun itse ei ole saanut yhdeksässä vuodessa mitään aikaan...
Pitää ymmärtää Tuomoa
3
387
Vastaukset
- huora,,
vittuun.....
- Nimetön
sinä olet vai onko tämä tahallinen provo?Kenen luulet oikeesti saaneen tämän bändin soundin aikaan,upeat sanoitukset ja tyrmäävän hyvän lavakarisman?Tarja on upea laulaja,kieltämättä,mutta hän on vaan valmista tekstiä suoltava,tosin mahtava ääninen tulkitsija mutta vaan tulkitsija.Mitä esittää jos joku ei sitä tsipaletta käteen lyö? Mitä tulee tuohon väitteeseen kulttuurierosta niin ei se ihan puppua ole sekään.Ahneus varmasti myös syynä eli kaikki mulle tai ei mitään ja rakkaus tunnetusti on sokea joten tuskinpa Tuomon tarttee skeidaa lasketella moisesta.
- Nareet
"Kyllähän se ottaa tuollaiselle peräkammarinPOJALLE koville kun latinoMIES vie naisen nenän edestä kun itse ei ole saanut yhdeksässä vuodessa mitään aikaan... "
Nain on, ja Tarjan fyffet siina samassa. Kohta se Tarde on persaukisen Napakympissa tai jossain. Ihan niinkuin muutekin kuuluista suomalaiset naiset joilta "iiikkis latinomies" on vieny rahat.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Perussuomalaiset kirjoittaa vain positiivisista uutisista
Ei tarvitse palstaa paljon seurata, kun sen huomaa. Joka ainoa positiivinen uutinen Suomen taloudesta tai ylipäätään, ni1096406Kuka on UMK-suosikkisi? UMK26 paljastuksia lauantai 28.2.
UMK26 tänä lauantaina! UMK26 tulee suorana Tampereelta ja nyt selviää, kuka pääsee edustamaan Suomea Euroviisuihin. M884021L/over ja Jani Volanen! Minkä arvosanan 4-10 annat roolityöstä?
Psykologinen trilleri L/over - ikuisesti minun on koukuttanut tv-katsojat ruudun ääreen. Kun Roosa (Krista Kosonen) tapa393355TTK:n jättänyt Vappu Pimiä rehellisenä MasterChef-kuvauksista: "Höh..."
Vappu Pimiä on uusi MasterChef Suomi -tuomari. Viime vuonna Tanssii Tähtien Kanssa jäi taakse, ja nyt vuorossa on uusi a72750Natomaa hyökkäsi Iraniin
Näemme nyt tällä hetkellä Natomaan nimeltä Yhdysvallat, joka toimii aika pitkälti perinteisen kansainvälisen lain ulkopu6181340Rakas tiedät, että toivoisin
Kuulevani sinusta. Tiedät, että viestisi tekisi minut ihan onnelliseksi. Että äänesi kuuleminen saisi minut leijumaan ja55743- 63728
- 9719
Trump aloitti III maailmansodan tänään.
Narsisti ja mielipuoli Trump pitäisi saada pois, miten se onnistuisi parhaiten?193718Osaako kukaan sanoa?
Mikä on syy siihen, että apulaisidiootti yrittää kaikin keinoin haitata kaikkea yrittämistä Ähtärissä? Nyttkin pilkkaa j47709