Olen aina vihannut Tarjan ääntä. Minusta se ei sovi ollenkaan Nightwishille. Monesti aina kirosin kun kuuntelin nightwishiä että voi perkule kun tuossa olisi joku muu laulaja kuten miesvokalisti tai joku Within temptation tyylinen laulaja. Sitten luin uutiset potkuista ja riemu repesi!!!!
VIHDOINKIN!! JIPII!
Samipoju
3410
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
samaa mieltä olen, ikävä kyllä ääni aivan perseestä ja säröilee!!!!!! Heh, onneksi samanhenkisiä ihmisiä löytyy!!!!!!!!!! kiitos kovasti. t.ensiferum-fani
Ainakin Nightwish sai nyt musta uuden fanin. Niin kauan olen noita potkuja odottanut. No more pot pot poooooooo!!!!!
kiva kun lähti. En ole erityisemmin koskaan kyllä pitäny nightwishista, mutta on niitä hyviäkin kappaleita sillä. ainut sen yhtyeen pilaaja olikin tarjan ääni. Säröilevä kurpan ääni, varsinainen raakkuja. on ruokkinu ääntänsä varmasti hanhenmaksalla ja kaviaarilla, ja tulos on ikävä kyllä aika KURPPAMAINEN ;) XD!!!! jos haluat mailata muutenkin kuin vaan vastaamalla näihin keskusteluihin, niin mailaa ihmeessä. kiitos kuitenkin ja onnea elämääs, jos et silti halua olla muuten yhteyksissä ;) moikka!