Ihan oikein tarjalle,että potkittiin pois Nighwishistä.. Kuka sellaisessa bändissä alkaa olemaan ku mennää naisen pään mukaan?? ja vielä ku raha vain kiinnostaa ja tekee yhtäkkisiä tempauksi jne. Uskos myös että Marcelo on käännyttänyt Tarjan ns.Diivaksi.. On se Marcelo aika kiron näköinen veijari.. Ymmärrän hyvin miksi Tuomas ja muut eivät pystyneet enää keikkailemaan/työskentelemään Tarjan kanssa.
Satuuhan se tietenkin kun Tarja joutu pois,onhan se hyvä laulaja ja kauniski. Uskon myös että Tarjalla on jonkinlainen ura edessä.. Onnea vain Tuomakselle ja muille,uuden vokaalistin löytämiseen..
Kyllä meillä vielä Nighwishiä kuunnellaan.
Ei koko maailma kaadu jos Tarja on pois Nighwishistä.
Mutta varma asia on että Nightwish ei tule menestymään samallalailla kuin ennen.
oikein Tarjalle!!
jjossu
0
219
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va1761989Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe361705Ohhoh! Glamourmalli Elena, 29, teetti tiimalasivartalon - Vei rahaa ja tuotti tuskaa - Katso kuvat!
Transtaustainen glamourmalli Elena Vikström on käynyt vuosien ajan plastiikkakirurgisissa toimenpiteissä. Tästä näet lopputuloksen: https://www.suomi81332Ostiko Martina uuden ponin tyttärelleen, vai oliko myös Stefan itsekkin valitsemassa ponia .?
Kiva kun on tyttärelle mielekäs harrastus annettu, ehkä vielä on tulevaisuudessa hänelle tärkeä ja valitsee sen perusteella tulevan ammatin.2241155Sinä olet tärkeä
Herätät minussa kunnioitusta. Kiehdot minua. En oikein saa kiinni sinusta. Ehkä juuri siksi. Aistin että sinäkin pidät minusta. Vetovoima on ollut alu591153Varisjärvellä mersu.
Varisjärven tiellä tuli vanhamersu kylkiedellä mutkassa vastaan ja vähällä keulaan mutta tökkäs penkkaan, hyppäsin omasta autosta ulos ja kävin kiskas151020- 60933
Belorf haistattaa seuraajiaan "You can hate me now"...
Vai haistattaako lompakkoa, joka taisi viimeinkin ymmärtää häipyä Sofian ulottumattomiin ? Sofia raukka on niin typerä, että ottaa nostetta "omasta tv57922