Liv Kristine

Ei vaikuta hullummalta valinnalta Turusen tilalle.
Linda Lampeniusmainen ulkonäkö, skandinaavi ja osannee laulaakin. Ja on ehkä valmis hyppäämään kelkkaan, kun tuntee bändit pojat jo ennestään.
2841
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Jep, hyvä ehdotus. Olisi mimmissä näköä ja asennetta. Ja kunhan tuo idols saadaan käytyä niin Agnes voisi olla myös kova luu...

Äänestä

Olisi oikeen loistava valinta jos lähtee mukaan!!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jhgkk kirjoitti:

Ei vaikuta hullummalta valinnalta Turusen tilalle.
Linda Lampeniusmainen ulkonäkö, skandinaavi ja osannee laulaakin. Ja on ehkä valmis hyppäämään kelkkaan, kun tuntee bändit pojat jo ennestään.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu