Poistelen sitten samaa tahtia.

Laydee-J

Poistan asiattomia viestejä, koittakaa pitää keskustelun linja ja kielenkäyttö asiallisena.

4

589

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ..vain PUHUISi!!

      Olis se kiva saada ne asiattomat viestit pois!? Paitsi jos se törkypornolinkki ja koko viesti on esim. 12-vuotiaille naitvisfaneille sopivaa!!! Ja aivan typerää yrittää perustella tätä sillä että jokaisenn oma asia avaako linkin vai ei! Tottakai jokaien avaa sen, luulee saavansa asiallistakin teitoa. Vielä mitä!
      Mikään ei enempää suututa kun tuollainen vastuuttomuus ja kaiken maailman pornon näyttäminen ala-ikäisille lapsille. Siirtäkää linkki sille K18 osastolle tai laittakaa tänne K18 kysymys, niin tiedetäänpähän jatkossa voiko tänne tulla ja avata linkkejä vai ei!!

      • Laydee-J

        Viestejä on nyt kolmena päivänä pukannut minuutin välein, minulla on hieman vaikeahko tehtävä ehtiä sitä mukaan poistaa jokaikinen asiaton viesti. Kiitos Sinunkin kärsivällisyydestäsi. Perkele.


      • Ali Kaponen

        Perkelettäkö siinä meuhkaat mokoma turskanpurija! Mars mettätöihin siitä niinkuin olisit jo! Se on helvetti jokaisen oma asia mitä täällä kahtoo ikään ja sukupuoleen katsomatta!

        No ala mennä nyt jo siitä! Ei se puutavara itekseen satamaan kävele!

        Tuollaset laiskurit potkitaan vielä hevon kuuseen meidän firmasta!


      • Todella
        Laydee-J kirjoitti:

        Viestejä on nyt kolmena päivänä pukannut minuutin välein, minulla on hieman vaikeahko tehtävä ehtiä sitä mukaan poistaa jokaikinen asiaton viesti. Kiitos Sinunkin kärsivällisyydestäsi. Perkele.

        Mikä pelle-saitti tää on,
        jos kukatahansa voi kirjoittaa mitätahansa?

        Miten ne muualla ehtii LUKEA JOKAISEN viestin ennenkuin se julkaistaan, esim telkassa.

        mieti vähän.


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.

      Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse
      Maailman menoa
      96
      4774
    2. Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"

      Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky
      Maailman menoa
      113
      3912
    3. Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"

      Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä
      Maailman menoa
      208
      3804
    4. Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen

      Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.
      Maailman menoa
      108
      2220
    5. Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä

      Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575
      Maailman menoa
      77
      1964
    6. Mitä on tullut

      Entisen abcn rakennuksen tilalle se oli tyhjillään monta vuotta siellä oli jo nyt valot onko huoltoasema? 5:30.
      Haapavesi
      80
      1336
    7. Harmi nainen kun

      olet niin elähtäneen näköinen. Miestä et koskaan löydä itelles. j
      Ikävä
      132
      1258
    8. Palosta selvinnyt 18 vuotias munira tarvitsi tulkin kun puhui Iltalehdelle

      Suomessa asuva 18 vuotias tarvii tulkin !!! Tää Suomea puhumaton on palossa kuolleen naisen veli ja asui perheen kanssa.
      Vantaa
      162
      1246
    9. Minne pyydän sut?

      Jotta saan nähdä 🤨
      Ikävä
      53
      1105
    10. En ymmärrä ateisteja!

      Raamattu on aitoa historiaa, jotka ovat kirjoittaneet aikalaiset! Mitä änkyröitte turhaa???
      Ateismi
      493
      1059
    Aihe