Juva jäi auton alle.

Kuole senkin rosmo! Ei siintä varmaan haminassakaan pidetä niin ajattelin jakaa tämän ilo uutisen tännekkin päin.
33598
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Mitä? siis mitä?

Äänestä

niin käviks sille pahasti vai oliks toi joku vitsi.. siis mitä tapahtu??? täytyyki lähtä nakiksee juhlistaa:)

Äänestä
  • Kotka keskustelussa on tosta jutusta lisää...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Häh hää!! kirjoitti:

Kuole senkin rosmo! Ei siintä varmaan haminassakaan pidetä niin ajattelin jakaa tämän ilo uutisen tännekkin päin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu