kehitti pseudonyymi mauno-86:n joka kirjoittaa vihjeet ja rinkula niihin vastailee, jos katsotte aikaisempia viestejä niin huomaatte korrelaation, mauno-86 ihailee rinkulaa, se tuli ilmi yhdessä aikaisemmassa topicissa, voiko olla pateettisempaa ihmistä.Ei sua rinkula kukaan täällä tunne, voit ihan hyvin käyttää tuota rekisteröityä Rinkula-nimimerkkiä vihjeiden kirjoittelussa.
Rinkula arka
kritiikille
7420
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
on hulluja minä kirjoitin tuon ihme viestin rinkulasta ja ihailen siitä syystä itseäni
rakastan itseäni kirjoittelen itsestäni
ja sori mauno86 ja rinkula että sanoin teitä samoiksi henkilöiksi.
minähän tässä sekoan =)=)))
LOL
ja minä se tässä en kestä kritiikkiä sori kaikki
Kyllä mä kritiikkiä kestän, mutta ei tarvi syyttää että kirjoitan jollakin muulla, kuin omalla nimimerkillä. Ja huomaat varmaan noista aikaisemmista kirjoituksista, että olen kirjoittanut mauno86:n kanssa samaan aikaan. Miten selität sen?
tehdä, kirjoitan Pekan ja Kallen nimellä yhtäaikaa viestit
Olen kyllä tuon Pekan kanssa ihan samaa mieltä, voisit sinä mauno86 mennä vaikka kirjastoon rekisteröimään sen nimimerkkis, muuten ihailen valtavasti tuota Pekkaa, sillä on hyvät vihjeet ja muutenkin huippujätkä, me ollaan Pekan kanssa 2 eri henkilöä.
En ole sama henkilö kuin tuo Kalle, koska me kirjoitettiin yhtäaikaa, vai luuletteko että me ollaan niin nopeita kirjoittajia, jos se mauno86 vaivaautuu rekisteröimään itsensä niin saadaan tämä asia pois päiväjärjestyksestä, mutta eihän se voi kun rinkula on jo rekisteröinyt itsensä sillä koneella, ei se nyt onnistu
minä olen pääkaupunkiseudun huora trallallaaa
rekisteröityy.