Pelikaani-valmentajat sai kenkää.Mitä se muuttaa tilannetta?Koko joukkue vaihtoon.Divarissa meidän Lahtelaisten paikka on,ei liigassa.Pelikaani on ollut hengityskoneessa jo monta vuotta,oliskos jo aika irroittaa letku?
Valmentajat sai kenkää
4
315
Vastaukset
- J x J
Syynähän huonoon menestykseen on sinä ja sinunlaisesi ihmiset, joilla ei ole minkäänlaista kannattamisen kulttuuria. Sääli sinänsä.
J x J
P. S. Lahtelainen kirjoitetaan pienellä siis lahtelainen.- Jukka
Eipä ole paljoa välillä,kirjoitetaanko Lahtelainen ISOLLA vai pienellä.Vai on menestyminen kannattajakulttuurista kiinni!!!-Ihmeellistä,taidat olla nero!Eikös siihen mitkään muut asiat vaikuta???Sä oot aika himmeessä kunnossa,niinkuin pelsutkin.
- MaraX
..reaaliteetit hukassa.Eipä tuolla materiaalilla paljon parempaa voi odottaa.Ketkä tilalle? Joku nokelainen_kapanen_hätäapu? Ei kai vaan Nurminen?Jami ja Hannu sentään tunsivat pelaajat,tiesivät mitä voi vaatia ja mitä ei.
- blackmagictiger
ois kiva tietää ketkä nää heput on < itte veikkaan hirvosta ja
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä aiot tehdä uudenvuoden aattona
Mitä olet suunnitellut tekeväsi uudenvuoden aattona ja aiotko ensi vuonna tehdä jotain muutoksia tai uudenvuoden lupauks1523426Marin sitä, Marin tätä, yhyy yhyy, persut jaksaa vollottaa
On nuo persut kyllä surkeaa porukkaa. Edelleen itkevät jonkun Marinin perään, vaikka itse ovat tuhonneet Suomen kansan t512422- 1161220
Muistattekos kuinka persujen Salainen Akentti kävi Putinin leirillä
Hakemassa jamesbondimaista vakoiluoppia paikan päällä Venäjällä? Siitä ei edes Suomea suojeleva viranomainen saanut puhu131203Ikävä sinua..
Kauan on aikaa kulunut ja asioita tapahtunut. Mutta sinä M-ies olet edelleen vain mielessäni. En tiedä loinko sinusta va101109Väestönsiirtoa itään?
Ano "the Russo" Turtiainen sai poliittisen turvapaikan Venäjältä. Pian lähtee varmaan Nazima Nuzima ja Kiljusen väki per49948- 46894
Vuoden luetuimmat: Mikä on Pelle Miljoonan taiteilijaeläkkeen suuruus?
Pelle Miljoonan eläkkeen suuruus kiinnosti lukijoita tänä vuonna. Artikkeli on Suomi24 Viihteen luetuimpia juttuja v. 2019890- 39777
Riikka Purra sanoo, että sietokykyni vittumaisiin ihmisiin alkaa olla lopussa.
https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/be8f784d-fa24-44d6-b59a-b9b83b629b28 Riikka Purra sanoo medialle suorat sanat vitt201714