LUKEKAAPA KAIKKI

http://keskustelu.suomi24.fi/show.fcgi?category=124&conference=4500000000001273&posting=22000000011449883

Lukeka ainakin kaksi ensimmäistä.......heko heko

Arvoitus: mikä moka kahden ensimmäisen viestin kirjoittajalle on tullut? ei vittu
3501
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

xDDDDDD

Äänestä

Joko liikaa tabuja tai sitten aivan skidi-diggari.

Äänestä

Nimi: mika hakala
Ikä: 18    Sukupuoli: Mies
Paikkakunta: FORSSA

Äänestä

Kommentoi aloitusta


JA NAURAKAA§´?? kirjoitti:

http://keskustelu.suomi24.fi/show.fcgi?category=124&conference=4500000000001273&posting=22000000011449883

Lukeka ainakin kaksi ensimmäistä.......heko heko

Arvoitus: mikä moka kahden ensimmäisen viestin kirjoittajalle on tullut? ei vittu

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu