Hervannan työv.toimisto ########

Hervannan työvoimatoimistossa on mollosilmäinen vaalea suulas naispiru. Tuntuu siltä että se pitää kysyvää asiakasta idioottina. Asiakaspalvelsuta nolla, olemuksesta nolla.
Se luulee olevansa maailman napa mutta ei kylläkään kuulosta tai näytä siltä.
2412
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

pitäisi näyttää.

Äänestä

Tiedän tapauksen, luulee olevansa viisaskin mutta jutut on vaan sananhelinää. Toivottavasti sillä ei ole lapsia, ihmimillisyys jota äidiltä vaaditaan siltä puuttu kokonaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tietoa kysynyt kirjoitti:

Hervannan työvoimatoimistossa on mollosilmäinen vaalea suulas naispiru. Tuntuu siltä että se pitää kysyvää asiakasta idioottina. Asiakaspalvelsuta nolla, olemuksesta nolla.
Se luulee olevansa maailman napa mutta ei kylläkään kuulosta tai näytä siltä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu