Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Olen kyllästynyt kokokeskusteluun

Olen kyllästynyt tähän ainaiseen narinaan vehkeen koosta. Sanokaa nyt jumalautata, että onko edes tämä riittävän isoa teille:

www.steveonline.at/wow/wowpics/wow_muskel_big.jpg

En tiedä toimiiko tuo linkki, jos ei toimi, niin kertokaa ihmeessä ja vastatkaa...
21345
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

JUMALAUTA TOLLASELLA TUPPIKULLILLA TEE MITÄÄN!!! LIIAN PIENI!!!

Äänestä

Oma onkelma naisena on, että miehellä on aina liika iso:(

Olis kiva nussia oikein kunnolla, mutta aina kun päästään vauhtin, niin pitää käsillä alkaa rajottaan liikettä...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Holmes.s kirjoitti:

Olen kyllästynyt tähän ainaiseen narinaan vehkeen koosta. Sanokaa nyt jumalautata, että onko edes tämä riittävän isoa teille:

www.steveonline.at/wow/wowpics/wow_muskel_big.jpg

En tiedä toimiiko tuo linkki, jos ei toimi, niin kertokaa ihmeessä ja vastatkaa...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu