aivot narikasta

Tarjasta tulee meidän pressa.Mutta KESK ja KOK voi unohtaa haaveensa.
Siksi äänestän SOINIA saadaan ainakin kunnon vaalikeskustelu NATOSTA ja EU:STA ja muusta
3167
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

on käydä äänestämässä (Timo Soinia!)

Äänestä
  • Jättää äänestämättä Timo Soinia!

    Äänestä

on narikkalappu hukassa. Sanovat vaan että v*ttuuks yhestä palttoosta ja tunkevat KÄDET syvemmälle taskuun ettei palelis. Ei niitten ÄO riitä tajuamaan että äänestämällä EU:a ja NATO:a vastustavaa ne kertos päättäjille, että vastustavat EU:ta ja NATO:a. Kun on vain lusikalla annettu ei voi kauhalla ottaa. Sen takia Soini jää marginaaliin ja päättäjät laskee kaikkien muitten äänet yhteen ja toteaa että kansa halus EU:ta ja NATO:a ja kansalle on annettava sitä mitä kansa haluaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kesk kok kirjoitti:

Tarjasta tulee meidän pressa.Mutta KESK ja KOK voi unohtaa haaveensa.
Siksi äänestän SOINIA saadaan ainakin kunnon vaalikeskustelu NATOSTA ja EU:STA ja muusta

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu