aamulla ylös kun maassa on sellainen presidentti kuin Tarja Halonen, vielä monet,monet vuodet.
-Kyllä olis kamalaa jos meille olis joku Kepulainen pressana.
-Niin ja puhumattakaan kokoomuslainen.
-Hyi kamala, älä viitsi.
On se turvallista herätä.............
2
98
Vastaukset
- Mettemaarit
Tarja Halonen osaa käyttäytyä ystävällisestilapsille!
Hänen puheensa on sujuvaa.
Hän ymmärtää sanojen merkityksen.
Hänellä on suhteellisuudentajua.
Hän ymmärtää elämää.
Hän tietää paljon kaikee sellaista ,mistä muilla ei ole aavistustakaan.
Hän on minun suosikkini!
Oma mummini on kuollut ennen syntymääni.
Leikin ,että Tarja on mummini!- DUUNARI...
...ja iskän kanssa tehtaalla töissä. Hankala leikki, koska sitä pitää leikkiä isältä salaa. Iskä aina suuttuu kun leikin ja sanoo, ettei sitä riistäjää saa ottaa työläisen leikkeihin tai kohta ei ole leivän päälle makkaraa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va1762005Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe361706Ohhoh! Glamourmalli Elena, 29, teetti tiimalasivartalon - Vei rahaa ja tuotti tuskaa - Katso kuvat!
Transtaustainen glamourmalli Elena Vikström on käynyt vuosien ajan plastiikkakirurgisissa toimenpiteissä. Tästä näet lopputuloksen: https://www.suomi81345Ostiko Martina uuden ponin tyttärelleen, vai oliko myös Stefan itsekkin valitsemassa ponia .?
Kiva kun on tyttärelle mielekäs harrastus annettu, ehkä vielä on tulevaisuudessa hänelle tärkeä ja valitsee sen perusteella tulevan ammatin.2241164Sinä olet tärkeä
Herätät minussa kunnioitusta. Kiehdot minua. En oikein saa kiinni sinusta. Ehkä juuri siksi. Aistin että sinäkin pidät minusta. Vetovoima on ollut alu591161Varisjärvellä mersu.
Varisjärven tiellä tuli vanhamersu kylkiedellä mutkassa vastaan ja vähällä keulaan mutta tökkäs penkkaan, hyppäsin omasta autosta ulos ja kävin kiskas151020- 60940
Belorf haistattaa seuraajiaan "You can hate me now"...
Vai haistattaako lompakkoa, joka taisi viimeinkin ymmärtää häipyä Sofian ulottumattomiin ? Sofia raukka on niin typerä, että ottaa nostetta "omasta tv57926