Tässä tämän päivän yritys:
8. Burnley- Hull- x
- Burnley on hävinnyt 2 viime matsia, tosin toisen Aston Villalle. Hull on ollut hävimäti 4 edellistä matsia ja pelannut hyvin myös esim. Readingiä vastaa tasuri. Jälleen vain katsoin tuota Hullin vieras saldoa joka on 7 ottelua ja maalit 6- 7, Burnley on ollut aika ailahteleva joukkue kotona ja pelaa vähän miten sattuu.( Vähä maalinen ottelu, joka luultavasti päättyy 1-1.
Muuten tänään on vähä huono päivä vetojen suhteen.
ja päätinkin heittää "noppaa" ja vedin summissa yhen NHL pelin tasuriks. Ja peli oli:
11. New Jersey- Buffalo- x
Tuosta nyt ei voi muuta sanoa, kun tilastoja katsoo niin kummatkin on vähän pelannut niin ja näin, että tasanen peli kyllä tulossa se on varma.
siihen meni sitten 5e.. ja keroimeksi 11 risat.
palaillaan!
Päivää!!
snus
3
375
Vastaukset
- snus
siis 13,64 eli mahdollinen voitto siinä 70e nurkilla...
- hyvä veto
ihan oikeassa olet, ainoa ja paras vaihtoehto on x noihin peleihin ja onhan ne oikein ainakin aluksi.Onnittelen voittajaa jo näin etukäteen.Taidanpa sijoittaa itsekin vähän tuohon tuplaan.
- d00g
lappuni. 7 lappua jokaisessa varmana hifk ja jokaiseen yksi nhl tasuri. todennut tämän hyväksi tavaksi netota rahaa nuita pelejä kun päättyy todella paljon tasan ja yksi lappu riittää jo saamaan omat takaisin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va1762087Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe361737Ohhoh! Glamourmalli Elena, 29, teetti tiimalasivartalon - Vei rahaa ja tuotti tuskaa - Katso kuvat!
Transtaustainen glamourmalli Elena Vikström on käynyt vuosien ajan plastiikkakirurgisissa toimenpiteissä. Tästä näet lopputuloksen: https://www.suomi101426Ostiko Martina uuden ponin tyttärelleen, vai oliko myös Stefan itsekkin valitsemassa ponia .?
Kiva kun on tyttärelle mielekäs harrastus annettu, ehkä vielä on tulevaisuudessa hänelle tärkeä ja valitsee sen perusteella tulevan ammatin.2291219Sinä olet tärkeä
Herätät minussa kunnioitusta. Kiehdot minua. En oikein saa kiinni sinusta. Ehkä juuri siksi. Aistin että sinäkin pidät minusta. Vetovoima on ollut alu591209Varisjärvellä mersu.
Varisjärven tiellä tuli vanhamersu kylkiedellä mutkassa vastaan ja vähällä keulaan mutta tökkäs penkkaan, hyppäsin omasta autosta ulos ja kävin kiskas161055- 60966
Belorf haistattaa seuraajiaan "You can hate me now"...
Vai haistattaako lompakkoa, joka taisi viimeinkin ymmärtää häipyä Sofian ulottumattomiin ? Sofia raukka on niin typerä, että ottaa nostetta "omasta tv58965