tässä olis hyvä tupla jonka päälle voi rakennella lisää pelejä
66 Crewe - Crystal P 2 1,90
71 Sampdoria - Inter 2 2,10
Crystal P voittaa lohkossa tokavikana oleilevan Crewen hyvällä kertoimella.
Interillä ylikerroin Sampdoria vastaan jonka Inter vie.
kerroin 3,99
panostan 10e
hyvä tupla
4
588
Vastaukset
- Antisankari-69
..mutta Inter on boikotissa minun vedoille, koska keskiviikkona petti niin pahasti...:)
- V.E.L.H.O
2,10 on sun mielestä ylikerroin Interille? Se on yks huonoimmista kertoimista, mitä Interille tarjotaan. OA reilusti alle 0.90.
Onko Inter sun mielestä 50%:n suosikki vieraskentällä tohon otteluun? Kerro ihmeessä miten sait sen laskettua, niin mäkin saan syyn tarttua tohon Unibetin 2,35 kertoimeen. - snus
Tulee olemaan sun vetos este. Tosta Crystalin pelistä en sano mitään, mutta saisit luultavasti vielä paremman tuplan jos vähän panostaisit, koska viikonloppuna on hyviä pelejä. Nuo sinun pelit ovat mielestäni jotakin aivan muuta kuin varmoja.
- ottakaa
selvää Interin tilanteesta, loukkaantumiset ja karanteenit?, kotivoitto ainoa oikea vaihtoehto, Sampdoria pelasi tosi hyvin Juventusta vastaan vaikka hävisi.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va1762040Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe361716Ohhoh! Glamourmalli Elena, 29, teetti tiimalasivartalon - Vei rahaa ja tuotti tuskaa - Katso kuvat!
Transtaustainen glamourmalli Elena Vikström on käynyt vuosien ajan plastiikkakirurgisissa toimenpiteissä. Tästä näet lopputuloksen: https://www.suomi91375Sinä olet tärkeä
Herätät minussa kunnioitusta. Kiehdot minua. En oikein saa kiinni sinusta. Ehkä juuri siksi. Aistin että sinäkin pidät minusta. Vetovoima on ollut alu591180Ostiko Martina uuden ponin tyttärelleen, vai oliko myös Stefan itsekkin valitsemassa ponia .?
Kiva kun on tyttärelle mielekäs harrastus annettu, ehkä vielä on tulevaisuudessa hänelle tärkeä ja valitsee sen perusteella tulevan ammatin.2241173Varisjärvellä mersu.
Varisjärven tiellä tuli vanhamersu kylkiedellä mutkassa vastaan ja vähällä keulaan mutta tökkäs penkkaan, hyppäsin omasta autosta ulos ja kävin kiskas161026- 60950
Belorf haistattaa seuraajiaan "You can hate me now"...
Vai haistattaako lompakkoa, joka taisi viimeinkin ymmärtää häipyä Sofian ulottumattomiin ? Sofia raukka on niin typerä, että ottaa nostetta "omasta tv58942