Täälä puhutaan Mafiasta

On Illuminaatin järjestelmä ympäri mailmaa.
Vapaamuurarit myös siellä pyramidin alapäässä.

Siitä voitte lukea netistä

Ja nyky meno näytää olevan 1/1 heidän ohjelmastaan.

USA:lainen varjohallitus johtaa koko läntistä mailmaa.
1116
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Esimerkkinä vaikka Liliuksen ryöstösaalis; Suomen hallitus on kyvytön puolustamaan kansalaisten etua tällaisen röyhkeän ryöstön yhteydessä.

Taustalla toimii jonkinlainen Mafia, joka taloudellisilla kytköksillään kontrolloi eduskunnan ja hallituksen toimia.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Todellisuudessa tuo mafia kirjoitti:

On Illuminaatin järjestelmä ympäri mailmaa.
Vapaamuurarit myös siellä pyramidin alapäässä.

Siitä voitte lukea netistä

Ja nyky meno näytää olevan 1/1 heidän ohjelmastaan.

USA:lainen varjohallitus johtaa koko läntistä mailmaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu