Tarja saa painu sinne mistä tulikin!!!!!!

Kyllä se nyt niin on, että uskon bändi enemmän kuin yhtä luisevaa akkaa. Mistä kukaan voi paremmin tuntee millanen se Tarja-tyranni on kuin itse bändi. Ette te Nightwishin fanit tunne Tarjasta kun sen pinnan!!! Kyllä näitä on jokka osaa rakentaa hyvän imagon julkisuuteen, mutta arki onkin ihan eriasia
1403
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

...ja mitä sä kenenkään arjesta tiedät? Taitaa omakin arki olla harhaa?

Satun parin mutkan kautta tietämään varmuudella, että Tarja on "siviilissä" mitä sympaattisin ihminen, ei mikään rahanahne diiva...sitä tuskin kukaan voi varmuudella kiistää, paitsi itse Tuomas Holopainen, joka mustasukkaisuudenpuuskassaan voi väittää ja kiistää ihan mitä vaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tarjan kammoaja kirjoitti:

Kyllä se nyt niin on, että uskon bändi enemmän kuin yhtä luisevaa akkaa. Mistä kukaan voi paremmin tuntee millanen se Tarja-tyranni on kuin itse bändi. Ette te Nightwishin fanit tunne Tarjasta kun sen pinnan!!! Kyllä näitä on jokka osaa rakentaa hyvän imagon julkisuuteen, mutta arki onkin ihan eriasia

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu