Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

IRC teinejä

http://xsorbit29.com/users5/jynkky/index.php?topic=43.0

Muutama viesti alaspäin löytyy linkki missä on satoja kuvia upeista teini pimuista.
1212592
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

pikkutytöistä? Maturet paljon parempia!

Äänestä
  • Mä runkkaan aika avoimesti autossa samal ku katselen noita nuoria naisia.
    Olen myös runkannut autossa kun yksi tuli keskeyttää

    Äänestä

Joo mää ainakin runkkaan aina kun katselen noita ihania teinitypyjen kuvia...

Äänestä
  • Ei ole ihanampaa kuin tiukka farkkuperseinen teinityttö. Jorma jöpöttää jo kun näkee.

    Äänestä

Kiitos! Nyt olen tyytyväinen.

Äänestä

Hyvä foorumi. Pienestä se kaikki alkaa.

Äänestä

Oli mahtava yö, kun runkkasin näille ihanille kuville. Kiitos ja kumarrus.

Äänestä

Kalu alkaa sykkimään, kun näitä katselee.

Äänestä

Mitkään maturet ei ikinä voita näitä misuja!

Äänestä
  • Mahtava toi video! Täydellinen vartalo ja puhekin oli semmosta provosoivaa kujertelua. Tommosia näkee vaatteet päällä joka paikassa, mut jos vaik 15-17v tyttö tekis noin ku tos videossa jollee privaattina, ni kyl vanhemmallakin miehellä alkaa takuulla panettaa!!!

    Äänestä

Vieraassa kaupungissa ollessa junaan oli kerääntynyt nuorta lihaa. Kaksi teinityttöä istu mua vastapäätä.
Onhan mul oikeus katella ja oli näins tytöis silmänruokaa! n16v blondi ja punapää, lyhyt hame toisel ja toisel farkut. Oikee rivoja pikkunarttuja! Ne kikatti keskenää ku katoin, kyrpä kovana.
Kysyin et ootteko minkä ikäsii ne kujers et 15 ja 16v.
Tää blondi kysy et ootko vähä puuttees tai jotai? Sanoin et ootte niin hyvännäkösii et alkaa seistä.
Taas kikatusta...

Sit kysyin et kiinnostaako tulla istuu autoo ja kattoo kuinka runkkaan. Naurovat.....oli kuulemma muuta.

Sit 15 v punertavapäinen sano, et et uskalla vetää siinä kätee! Ei ollu kyl siin vaunus muita.

Haluutteko? kysyin...

En mä sit ajatellu enää onko tuo sopivaa, vaan kaivoin kullin esiin ja aloin hiljakseen nauttia, tytöt kikattivat ja pyysvät näyttää kaluu.
Sanoin et ottakaa suihi siit....kikatusta.

Kyselin millasii vaatteita ne käyttää ja rintsikoista.
grrr....sano toinen Ootko pikkusen kiimas?

Sanoin et oon ja kuuntelin sit pikkutuhmaa juttuu. Kunnes:

Vittu nyt lentää!

Ja osa tuli tyttöjen vaatteille. Vähä hävetti mut pyysin puhelin numeroo. Antovat.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


runkkari_2 kirjoitti:

http://xsorbit29.com/users5/jynkky/index.php?topic=43.0

Muutama viesti alaspäin löytyy linkki missä on satoja kuvia upeista teini pimuista.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu