LOPETTAKAA NYT SAATANA!!!

Lopettaja

Lopettakaa nyt helvetti tää saatanan lapsellinen "matti nykänen nightwishiin" ja "ilman tarjaa ei ole nightwishiä" kommenttien heitttely. Mikä teitä vaivaa? Tai no oikeastaan tiedänkin -> Olette kaikki teinejä!

Matti nykänen, tarja halonen, vallu valpio, seppo hovi eikä kukaan vastaava tule nw:iin. Ja nightwish on nightwish ilman turustakin.

Te jotka itkette että "en tykkää enää nightwishistä ku ei oo tarjaa", niin hyvä! Ihan oikein että karsiutuu nightwishin faneista turhat teinimäiset muka-fanit pois!!!!

Saakelin pellet!!!

16

645

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Huumoria

      Mikä sua vaivaa,Lopettaja,etkö kestä arvailuja.*NAUR*

      • Lopettaja

        Lue otsikko uudelleen jos jäi epäselväksi.

        Oikeastaan tämä on loistavaa. Aivan mahtava sivu vaikutus tarjan erottamiselle. Jäljelle jäävät vain NE OIKEAT JA MUSIIKKIA YMMÄRTÄVÄT fanit, ja kaikki nämä vitun teini "ihku raksu


      • Tuntematon
        Lopettaja kirjoitti:

        Lue otsikko uudelleen jos jäi epäselväksi.

        Oikeastaan tämä on loistavaa. Aivan mahtava sivu vaikutus tarjan erottamiselle. Jäljelle jäävät vain NE OIKEAT JA MUSIIKKIA YMMÄRTÄVÄT fanit, ja kaikki nämä vitun teini "ihku raksu

        Heh heh!! Lopettaja! Tuntuu ettet säkään ymmärrä musasta mitään. Jos joidenkin mielestä NW ei ole enää NW ilman Tarjaa niin so what? Se on niiden mielipide ja sillä sipuli. Että sinuna en paljoon jaksaisi tätäkään, enää.
        Että, mitäs osastosta sie oot karannut??
        Humppa osastolta??!!
        Jokaisella on oikeus mielipiteseen!!


    • Veli hopea

      Kyllä yks spede kanssa joo...

      • Lopettaja

        Vedäppä teinipelle kouraasi, kun muustakaan mitään ilmeisesti ymmärrä.

        Tämä huono puoli "isossa menestyksessä" on. Tulee näitä kaikenmaailman wannabe faneja jotka eivät oikeasti ymmärrä musiikista mitään ja kuuntelevat listalla olevia bändejä, koska muutenhan ei ole cool, jos kuuntelee jotain listan ulkopuolelta. Eikö niin TEINI PELLET?!?!?!?!


    • Pöhhhhh

      Poika,poika,kato keitä haukut teinipelleiks!!!1

      • dgdgdg

        D44!!11 H3iTä wiTTu WoLttI!!11


    • duliva

      oon samaa mieltä!
      tarja oli vaan yks viidesosa nw:tä. nyt ei oo sitäkään kun sen paikalle tulee uuuuuuuuus ja nightwish jatkaa yhtä loistavasti ilman tarjaa!

      • agency

        Mä tsemppasin vähän tota NW:n nimeä, jatulos oli että tällä gigatörttöilyllä koko nimen voi heittää junkkibondien mappiin.
        Tuskin sitä kukaan tajuissaan oleva manageri/promoottori ostaisi edes centilläkään.


    • agency

      Painu niiden liinatukkien ja sen Zappa näköisen pomottajan kanssa Karjalan takametsiin ryystämään Karjalaa ja popsimaan Atrian punasta kuorineen.

      Lukekaa kimpassa vielä julkaisematonta kirjaa "Kuinka kansainvälisessä musabisneksessä munataan koko juttu kertalaakista".

      • vihr.simmu

        tosiaan kyllästyny elämään.


    • Bluewater

      Se oli asiaa kaikki. Toivottavasti
      jotain voitaisiin tehdä. Ei noilla
      viesteillä ole mitään muuta kuin
      roskapostin arvo.

    • Anonyymi

      esko eerikäinen nightwihiin laulaan

    • Anonyymi

      anal boy a wolt lauluja ooh ooh

    • Anonyymi

      Ihana ketju menneiltä vuosikymmeniltä, lisää tätä!

    • Matti Nykänen Nightwishiin =D Se olis ollu näky. Olisko Nykänen ollu bändin laulaja vai olisko hänent laitettu rumpaliksi, kitaristiksi vai basistisksi =D Mutta nyt sitä ei enää saa tietää, koska Matti on tätä nykyä kiinnitettynä taivaan soittokuntaan.

      Tarja Turunen oli kyllä Nightwishin ääni, mutta vissiin bändi on pärjänny ja menny eteenpäin ilman häntäkin.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Saako kantaa asetta

      Voiko olla koskaan kotelossa lonkalla ase.. Siis ei mikään luvaton ase. Johon on luvat. Esim luottamustoimessa, tai kaup
      Ähtäri
      63
      4885
    2. Mies mitä ajattelet naisista?

      Kerro mitä ajatuksia nousee. Mitä naiset sinulle merkitsee? Sana on vapaa.
      Ikävä
      128
      3497
    3. Mitä laitatte karjalanpiirakan päälle?

      Voita tietenkin, mutta mitä muuta? Itse yleensä juustoa, jotain leikkelemakkaraa ja tuorekurkkua
      Tuusniemi
      48
      3104
    4. Kerro kaivattusi

      Jokin tapa/piirre mikä sinua viehättää ja mistä hän voisi myös tunnistaa itsensä.
      Ikävä
      65
      2247
    5. Vakkuri puhuu että Suomi joutuu sotaan.

      Hänen mukaansa asiantuntijat ovat yhtä mieltä että Suomi joutuu sotaan Venäjän kanssa. En tiedä kuinka lähellä se on, mu
      Maailman menoa
      448
      1921
    6. Järkyttävä tieto Purrasta

      Purra tapasi nykyisen miehensä täällä. Suomi24:ssä! Tulipa likainen olo. Nyt loppuu tämä roikkuminen tällä palstalla.
      Maailman menoa
      77
      1578
    7. Rakastan sua

      Tiedäthän sen ❤️😢
      Ikävä
      62
      1347
    8. Onko sulla mua enää yhtään ikävä

      Etkö halua enää yrittääkään?
      Ikävä
      63
      1271
    9. Toinen toista

      Hyvää sunnuntai huomenta susi rinssiltä 🤴🏼☕❄️⚜️❤️
      Ikävä
      261
      1097
    10. 47
      1042
    Aihe