Vähäosaisen puolella tämä

3146
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

arvaa vituttaako

Äänestä
  • Minä äänestän muita kuin sossuja seuraavissa eduskunta vaaleissa.

    Äänestä

  • haistaa sen kirjoitti:

    Minä äänestän muita kuin sossuja seuraavissa eduskunta vaaleissa.

    Ei sillä ole mitään vaikutusta mihinkään!

    Mafialla on nyt ja tulevaisuudessa yhteyshenkilönsä, joilla se pystyy siirtämään isot rahat taskuihinsa.

    Vai meinasit äänestämällä päästä optioista, heh!

    Taitaa sinussa olla idealistin vikaa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Sosiaalidemokraatti vai mit... kirjoitti:

http://www.geocities.com/fortumoptio/fortum.jpg

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu