hyi helvetti kun viette vielä lapsenne jonnekkin sairaisiin kokouksiinne, se jättää elinikäisen arven!
pervot!
jkhkh
7920
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Kyllä lasten pitää oppia jo pienestä pitäen, että alastomuus on luonnollista ja alastomuuden tuomitsevat ihmiset ovat tiukkapipoisia ilkimyksiä.
Alastontanssit, alastonlentis, alastonlimbokisat, alastonpetankki, alastonautoilu, alastonjuoksu, alastonpyöräily, alastonsurffailu, alastonfrisbeenheitto, alastonmikähyvänsä ja kaikenlainen touhuilu alastomana on luonnollisempaa, kuin mitä niiden tekeminen on kiristävät vaatteet päällä.
Vaatteet on tehty vain kireäpipoja varten, ei naturisteja.
Nykyisin, kun tasa-arvoa ollaan laajentamassa, pitäisi naturisteille sallia alastomana työskentely omalla työpaikallaan, eikä siihen saisi kukaan ulkopuolinen millään tavoin puuttua.
Kyseessä on samalla tavoin yksityisasiasta, kuin mitä on seksuaalisen tasa-arvonkin suhteen. Nykyisin voi avoimesti olla homo tai lesbo, miksi ei siis myös NATURISTIKIN?
vieressä vedettiin käteen, harrastettiin pettingiä, jo on aikoihin eletty, tämäkö luonnollista? Antakaa nyt hyvät natuilijat lasten kehittyä ja hakea omat teemat ihan itse. Vai pitääkö opettaa kädestä pitäen??? :(
Onanointi ja pettinki ovat osa luonnollista kehitystä aikuisuuteen.
Miksi näet niissä jotain paheksuttavaa?
vielä?
viimeksi Martinlaakson uimahallissa. Sinne oli houkuteltu niin lapsia, kuin yksinäisiäkin, joten eiköhän nämä pervot kohdanneet perversioitaan ruokkivaa aineistoa aivan riittämiin taas pitkäksi ajaksi eteen päin.
Nyt on hyvä muistella Martinlaakson tapahtumia ja silmänruokaa pitkää syksyä piristämään.
Ei siitä lapsille mitään traumoja synny, mutta nakuperinne jatkuu lapsien kautta.
Ja sitä paitsi, näiden lapsien ei tarvitse tirkistellä vastakkaista sukupuolta mistään pornolehdistä, niinkuin sinun.
no mielummin kotona peiton alla pornolehdestä. en ehkä lähtisi vetämään käteen mihinkään martinlaaksoon!
sairastahan tuo on, ei siitä mihinkään pääse...
vetää handuun ja samalla hiplaan vaimoni klitosrista, ja sitten on hauska hetki..... ;)