Mä tykkään todella paljon antaa tyttökaverille suuseksiä, nuolla ihan kunnolla pillua ja välilihaa, työnnän sormea pilluun ja kielellä hyväilen peppureikää, se saa kunnon väreet aikaan naisessa, pitääkö naiset tosta yleisesti? Mä ite pidän kun nainen ottaa suihin, imee palleja ja samal upottaa kosteeta sormee peppuun, sen nuoleminen tuntuu ihan todella taivaalliselle...Mitään erite fetissiä ei ole sillä toi homma vaatii puhtaat paikat ja on saunan jälkeen parhaimmillaan. Muilla kokemuksia, erityisesti naiset mitä mieltä?kannanottoja!kuvia?
Nuoleminen
Jarski
54150
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Anaalin nuoleminen on vaarallista!
Anaalia nuollessa saa kolibakteerin elimistöön, joka voi aiheuttaa mm. iriitin ja pahimmassa tapauksessa aivokuumeen.
Tiedän erään "seksisäätäjän" saaneen pysyvän tulehdustilan elimistöön, aiheuttaen selkärankareuman.
Anaalin nuoleminen ei ole mikään jätskin nuolemiseen verrattava asia.
?????
Uskomatonta paskaa taas.. Harvinaista, että ihmisellä edes olisi kolibakteeria. Muuten kannattaa tottakai pysyä sen ulosteesta kaukana.
Kahtokaapa pornoelokuvia joissa kieli on jatkuvasti pyllyssä.
Samanlaisia kokemuksia mullakin,voin sanoa että 99% kaikista minun kumppaneista on tykännyt siitä.Nykyinen saa huimia orkkuja kun nuolee ja samalla sormi pepussa ja pimpissä,meinaa kuulema taju lähteä,sen verran voimakkaita orkkuja saa.Keep on licking,ja kannattaa unohtaa noiden kirjoitukset sairastumisista,täyttä paskapuhetta.Jos paikat on puhtaat niin mitään hätää ei ole,muutenhan minäkin olisin kuollut aivokuumeeseen jo monta kertaa tai istuisin pyörätuolissa,todella naurettavaa juttua.