mixi..?

motoristi

Harrikka tyypeillä on pitkät tukat? Onko ne jäännyt hippiasteelle vai mitä?Isot aikuiset äijät joissain pirun kerhoissaan...eikö olisi jo aika kasvaa aikusiksi???muuten mootoripyöräily rules!

8

787

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Vee2

      Vastaavasti voisi kysyä miksi joillain on "klaniksi" kynitty tukka? Näyttää typerältä kun päänahka paistaa läpi...
      Ja jos satut tietämään, hipeillä oli pääsääntöisesti hiukset auki ja "pörröllään", ei kiinni ponnarilla kuten Harrikkatyypeillä. Valkoisen rodun miespuolisilla jäsenillä on suuri kaljuuntumisvaara ja meillä vaan tukka kasvaa...
      eikös olekin kivaa?

      Ei meillä ole pirun kerhoja... ;) Joku saattaa myös kuulua kirkkoon.

    • Hardly Dangerous

      vaan ne muut releet, hölmöt tatuoinnit ym. Ihan pistää huvittamaan kun nämä isot lapset pyörivät milloin missäkin nakareilla ja jätskikiskoilla pikkulapsia (siis niitä oikeasti pieniä) pelottelemassa niissä naurettavissa MCPÖH-liiveissään jotka eivät kaljamahan (Budweiser, hah!) ympäri meinaa ihan riittääkään.
      Jos lapsuudessa on jäänyt huomiota paitsi niin tuolla tavallahan sitä kyllä saa; eivät raukat vain ymmärrä samalla tekevänsä itsestään täysiä pellejä aikuisten keskuudessa.
      Hipit ovat (olivat) ajatusmaailmaltaan yhtä kaukana näistä liuhuparroista kuin äly Väyrysestä.
      Muuten moottoripyöräily on todellakin mainio harrastus, kunhan pysyy tosiaan vain pyöräilyssä ilman lieveilmiöitä kuten huumehommia ja väkivaltaa.

      • Oh-hoijja

        Oh-hoijjaa, kun jätkällä on puuduttavaa avautumista. Voin tarjota olkapäätä johon itkeä pahimmat traumasi.
        Jos sua oikeasti ärsyttää tälläinen toiminta niin älä lisää tuskaasi vielä netissäkin roikkumalla HD sivuilla, vaan etsi jokin toinen sivusto jossa on kauniita ja tasapainoisia aikuismaisia juttuja. Miten olisi kauniit ja rohkeat-chat??.
        Jos joskus vaivautuisit lukemaan näitä sivuja ajatuksella niin eiköhän täällä yritetä keskustella moottoripyöristä, se joka noista tatskoista ja releistä vaahtoavat ovat juuri kaltaisiasi nakkareilla pullistelevia tyyppejä.


      • Sportti

        Kyllä kateus on uskomaton voima!


      • Anonyymi
        Sportti kirjoitti:

        Kyllä kateus on uskomaton voima!

        Piirre Punttii.


    • Anonyymi

      Köyhät panettelee .

      • Anonyymi

        Persaukisia vituttaa, kun joillain on varaa ajaa Harrikalla? BUAAHHAAAHHHAAAAA.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Epäily: Oppilas puukotti kolmea Pirkkalan koululla

      Tämänhetkisen tiedon mukaan ainakin kolme oppilasta on loukkaantunut puukotuksessa Pirkkalan Vähäjärven koululla. Myös e
      Pirkanmaa
      301
      7584
    2. Jos yhdistät nimikirjaimet

      Jos yhdistät sinun ja kaivattusi ensimmäisten nimien alkukirjaimet mitkä nimikirjaimet tulee? Sinun ensin ja sitten häne
      Ikävä
      84
      5943
    3. Jos olisit täällä

      Tosin en tiiä miks oisit. (Ja hävettää muutenkin kun ei muka muulla tavoin osaa kertoa tätäkään) Jos jollain pienellä
      Ihastuminen
      155
      3512
    4. Kyllä se taitaa olla nyt näin

      Minusta tuntuu et joku lyö nyt kapuloita rattaisiin että meidän välit menisi lopullisesti. Sinä halusit että tämä menee
      Ikävä
      32
      1957
    5. Pirkkalan koulussa puukotus, oppilas puukotti kolmea

      Ilmeisesti tyttöjä ollut kohteena.
      Maailman menoa
      191
      1861
    6. Odotan että sanot

      Sitten siinä että haluaisit vielä jutella kahdestaan kanssani ja sitten kerrot hellästi että sinulla on ollut vaikea san
      Ikävä
      17
      1537
    7. Paljon niitä puheita

      susta liikkuu. 🤮
      Tunteet
      36
      1479
    8. Olet kiva

      Olet kiva :)
      Ikävä
      44
      1474
    9. Miksi haluat alentaa muita?

      Luulin sinua niin erilaiseksi, poikkeavan hyväksi, olin väärässä.
      Ikävä
      22
      1421
    10. Heih! Vieläkö ehtii laittaa auringonkukat kasvamaan?

      Kerkeekö auringonkukat kukkimaan, kun upottaa auringonkukan siemenet kävelyreittien varrella multiin? Vai onko jo ihan
      Maailman menoa
      64
      1394
    Aihe