Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Kivessyöpä???

Mulla on ollu tossa vasemmassa kiveksessä jo jtn 3-4 vuotta patti joka ei ole kasvanut se on n 1cm (?), voisiko tämä olla kivessyöpä? ..

en ole uskoltautunut lääkärille...

-Lääkäriä pelkäävä.
2736
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

ei se olekkaan ku n. 0.5 cm ;S , noh jos kuolen nii sit kuolen

Äänestä

täällä voimme kertoa omista kokemuksista tai jostain asioista joista tietoa,mutta emme ole lääkäreitä.Joten aina kannattaa varmistaa asiat ja käydä lääkärillä jos jotain "epänormaalia" löytyy.Itsellänikin on ollut lääkäri pelko,mutta kai sen voitin,kun menin lääkäriin tutkimuksiin ja huomasin,että ei tää niin kamalaa olekkaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Lääkäriä pelkäävä kirjoitti:

Mulla on ollu tossa vasemmassa kiveksessä jo jtn 3-4 vuotta patti joka ei ole kasvanut se on n 1cm (?), voisiko tämä olla kivessyöpä? ..

en ole uskoltautunut lääkärille...

-Lääkäriä pelkäävä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu