Onko tietoa kissan hoitopaikasta, sekä mahdollisesti myös koirille (2). Myös vakituista dog sitteriä tarvitaan tulevaisuudessa.
väliaikaista hoitoa
muuttajat
51538
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
voisin tulla ilomielin teidän hauvojen dogsitteriksi!oletteko muuttamassa haminaan,ja minneppäin?mitä koiria teillä on?minulla on entuudestaan kokemusta koirista sekä kissoista myös.
Muutto Haminaan vuodenvaihteessa. Onko sinulla anonyymiä sähköpostiosoitetta? meillä on täällä ollut vakituinen dog sitteri ja hyvin toiminut.
on sähköposti.se on: [email protected] kovasti kiinnostunut,että millaisia koiria teillä on sekä mihinkä päin haminaa olette muuttamassa?itse asun keskustassa.minulla on itselläni ollut koiria ja kissoja,ja tykkään muutoinkin eläimistä kovasti.
Koirille kuula kalloon ja kuoppaan, maata päälle. Kissat voi käyttää samaa palstaa paskahuussina.
eikö tosiaankaa oo mitää muuta tekemistä kun laittaa tollasta paskaa muille. ei aina tarvis puuttua toisten asiohin. ja toi oli jo sairasta.