speed 3 lisää tehoa

trpleen daytonan nokat niin sais samat 149hv tehot, mutta kysymys: mistä niitä lähtee metsästää ja nouseeko hinta kohtuutomaksi?
1819
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

...jälleenmyyjillä ole mestat mistä tilata nokat?
Luulis nyt, et ainakin Moto Seinäjoki saa nokat hommattua ku kerran tuo triumpheja ja on valtuutettu huolto. Jos esim. mun trumppaan tulis nokkaviuka nii pakkohan niiden olis siihen uusi tilata. moto-sjoki on vain sellainen Antti Piippo motoristien mekka, et saattaa tilata sulle sen nokan ja 2kk päästä alat kyseleen sen nokan perään niin: "Oho, ei tätä tilausta oo kukaa laittanu eteenpäin" Ja taas menee se 2kk:tta... Hinnatkin niillä on kohdallaan... Mut sieltä nyt ainakin saa hommattua.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


jusu kirjoitti:

trpleen daytonan nokat niin sais samat 149hv tehot, mutta kysymys: mistä niitä lähtee metsästää ja nouseeko hinta kohtuutomaksi?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu