Koin eilen elämäni himokkaiman hetken baarin tanssilattialla. Molemmat oltiin vahvassa humalassa, mutta en ole koskaan tuntenut oloani niin himokkaaksi kuin tanssiessa kanssasi kuumasti. Meidän piti siirtyä eteenpäin, kun yhtäkkiä kaverisi puuttuivat peliin ja kielsivät minua koskemasta sinuun, koska seurustelet. Suhteestasi puuttuu jotain, koska käyttäydyit minua kohtaan niin himokkkaasti. Nyt mietin sinua jatkuvasti. Aioin etsiä sinut käsiini, sillä haluan sinua aivan tajuttomasti. Onneksi sain kavereiltasi hieman tietoa, jonka avulla voin löytää sinut.
Seksikäs nainen
Onnellinen mies
111816
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Ei se kuitenkaan sen kummepaa ole kun olisi tilanne jossa ei ole muita.Humalassa ja siellä missä ei voi mennä pitkälle on kiva miestä kuumentaa.Mutta ei siinä muuta.Omaa valtaa vaan pitää kokeilla ja sitähän ON.Naisella mieheen.
Mikä helvetti siinä on, että seurustelevana pitää kokeilla omaa valtaa ja markkina-arvoa? Tietäähän sen kaikki, että miehet himoitsee naisia. Jos seksi tai muu seikka ei tyydytä suhteessa (ja asiaa on yritetty ratkoa), niin silloin pitää lähteä vapaille markkinoille. Naiset kommenttia!
Miehet on niin hassuja veitikoita, että niitä on kiva kiusata vaikka oma suhde olisikin kaikin puolin tyydyttävä ;)
Toivoisin jotain rajaa siihen kiusaamiseen. Kiihkeä suutelu ja kiinni käyminen on jo mielestäni liikaa, jos tarkoituksena on vain kiusata. Siinä vaiheessa asiat on jo aika pitkällä ainakin minun mielessä =).
Suutelu on minullekin jo todellakin liikaa, tietyt rajat pitää olla. Ja jos mies tietää naisen olevan varattu, hän on touhussa mukana omalla päätöksellään "sydämen särkymisenkin" uhalla. Kyllä naiset saavat leikkiä jos siltä tuntuu.
Baarissa flirttailu on mukava harrastus. Oman ihanan seurustelukumppanin rakastaminen on asia erikseen eikä liity mitenkään satunnaiseen hupiin vieraiden miesten kustannuksella. Itsepä te miehet pyöritte kiimaisina jaloissa vaikka tiedätte naisen olevan varattu. Älkää sitten hämmästelkö kun mitään tanssimista ja mahdollisesti pientä kähmimistä enempää ei tapahdukaan.
Lopetin touhun välittömästi, kun sain tietää naisen olevan varattu. Eli en todellakaan pokaile varattuja naisia. Joidenkin naisten moraali tuntuu olevan kateissa, jos varattuna pitää pelata. Jos me miehet olemme hulluina naisiin, niin on naisetkin tarvittaessa aika helppoja. On tämä yhtä peliä...kahdeksan vuotta tuli oltua pelaamatta ja nyt peli roihahti taas liekkeihin. Vastapeluri pelasi hieman liikaa seurustelumme aikana.
"Nyt mietin sinua jatkuvasti. Aioin etsiä sinut käsiini, sillä haluan sinua aivan tajuttomasti. Onneksi sain kavereiltasi hieman tietoa, jonka avulla voin löytää sinut."
"Lopetin touhun välittömästi, kun sain tietää naisen olevan varattu. Eli en todellakaan pokaile varattuja naisia."
Hieman ristiriitaista, eikö? ;)
Yritä ymmärtää, että pieni peli silloin tällöin piristää, kunhan ei mennä liian pitkälle. Suomeen ei ole oikein vielä kotiutunut eurooppalainen flirttailukulttuuri, mikä on harmillista. Miehet ottavat kaiken aina liian tosissaan.
Hups, onhan tuossa tosiaankin paha ristiriita =). Eipä pitäisi kirjoitella tänne liian himoissaan. No pahin himo on laantunut kahden nukutun yön jälkeen, joten eipä tässä mitään. Kaloja meressä riittää. Onhan tuo nainen vieläkin mielessä, mutta positiivisena muistona vain. Vai pitäisikö sittenkin selvittää tuon naisen aatokset? Tässähän tuntee elävänsä pitkästä aikaa oikein kunnolla.
vedä tumppuus ja selvitä pääs (humalasta).
Se nyt oli kännisten kähmimistä, älä sitä niin vakavasti ota!
olen puutteessa, jos kohtaan noin himokkaan naisen enkä pääse harrastamaan seksiä hänen kanssaan. Tuommoisesta himosta vain uneksii. Ei noita tule joka päivä vastaan. Ei siinä mitään tunteita ollut mukana, pelkkää himoa vain.