Meitsi sanoo se etää nää kaik b-elokuvat on mahtoevi. Kannattaa kahtoa sierramän 2002, se on veristä meisninkiä. KErtoo 3 nuoresta ketkä menee virihtämään kaaroja, mehdästä tulee peikkoja ketkä syö ihmissii. Tosi raakaa! Sehä o se suomalaisten pätkä, nehtissä on leviityksessä raileria, mutta sen saa täältä kuostilan b-leheva liikkeestä, o muutee tosii hyvää mesta! Sieltähän löytyy kaikkee The thing2, Them, Evil dead 5 ja muita, kannataa tulemast tänne päin!
Minu mielpide
6
403
Vastaukset
- manwall
EHKÄ KAIKEN TÄN TAKAN ON PROVOSOIVAA VÄKIVALTA HUUMORIA!!!!!!!??
MITÄ SE SANOO JOS TYÖNTÄÄ TUKON AAHANA?
HÄHH?
MITÄ MIELTÄ OOTTE??
EIKÖ FBI SAANUT TARPEEKSI JOHTOLANKOJA, VAI VIETIINKÖ PENTTILÄN KEKELTÄ VAPA!?- Stöge-87
Kylhä siin huumorrii ki löytyy, varsinkii ku nää 3 poekaa menee kalaan ja järvestä tulee suoo monsterrii. Tosi huumoria, motta huumori loppuu kö suoo monsterrii pääsee kässii näihi poikii hahahahaha! too vitsi sai mon navan paukkumaan! ahahaahaa! kandee tseegailla kans tou "el itadis el demonis diabolis" ja "el itadis el demonis boloseum todis" italialaista b-mättöö! kerttoopi palatsista missä syöhään ja siliivotaa ihmisiä, demonit myös repii raajoja ihmisiltä! muummoassa Lucio fulgi on ottaanu vaikutteita jaa tää clive baerker! clive sano että " el itadis el demonis boloseum todis" on eksi maaiilma saeraimmist ja ´shokeerammist elokuvist! päihittää cannibal holocaustin ja bad taste 2:sen mennen tulen! näitäki saa taaltä Kuostila b-elokuvaa likkestä!
- manwall
stöge oot oikeessa.
sä oot oikeessa
STÖGE TUNTEE PETER JACKSONIN!
NÄÄN SEN SUN NIMIMERKISTÄ! - Stöge-87
Ja oha tos Sierraman 2002:seees myös lohikäärmeitä ja zompeja!
- orabidoo tribalon mystica
pakoputki vaan pystyyn takapäähäs ja siihen vielä lippu....missä lukee sierra.Bee tason leffoilla on vähintään yhtä paljon kulttuuriarvoa kuin peruskauhupätkillä koko leffa skaalalle.Joten turha ruikuttaa...sitä paitsi kun budjetti on pienempi niin tasoja on enemmän ja silloin tarina pystytään siirtämään leffaksi lähes sillä tavalla kuin mitä se nyt sattuu olemaan jonkun visuaaliosen hullun päässä/kirjassa.Itsekuri ja säännöstely kasvaa ja asenne kaikenlaista kohtaan.
- Leprechaun_goldmember_!
irstaileva namusetä joka pukeutuu potkuhousuihin ja pakkopaitaan,kuvittelee omistavansa puolet maailmasta.Koitahan nyt rauhoittua jo..!..
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sannan kirja USA:n bestseller!
"Congratulations to Sanna Marin's HOPE IN ACTION, officially a USA TODAY bestseller!" Kertoo Scribner. Mitäs persut tä4210586Yritystuet 10 mrd. vuodessa, eli yrittäjäriski valtiolla kuten kommunismissa
Pelkästään Viking Linen viinanhakuristeilyitä sponsoroidaan 20 miljoonalla eurolla vuosittain. Dieselin verotukikin on12610142- 227927
Sture Fjäder haluaa tuensaajien nimet julki
Kokoomuspoliitikko haluaa yli 800 euroa kuukaudessa tukia saavien nimet julki. Ehkä olisi syytä julkaista myös kuvat? h1776334Metsäalan rikolliset
Jokohan alkaa vähitellen kaatua kulissit näillä ihmiskauppaa harjoittavilla firmoilla.324933- 564743
Ruotsalaistoimittaja: "Sanna Marinin saunominen saa minut häpeämään"
Sanna Marinin kirja saa täyslaidallisen ruotsalaislehti Expressenissä perjantaina julkaistussa kolumnissa.....voi itku..1174076Maahanmuuttajat torjuvat marjanpoiminnan - "emme ole rottia"
Ruotsalaisen journalistin selvitys paljasti, miksi maahanmuuttajat kieltäytyvät työstä. Taustalla vaikuttavat kulttuuris1253429- 623147
Adonikselle
Kuvittelitko oikeasti, että ootan sua? Kuvittelitko, että voit noin vain vetäyttä ja kun tulet takaisin, kaikki on niin2263095