Minu mielpide

stöge-87

Meitsi sanoo se etää nää kaik b-elokuvat on mahtoevi. Kannattaa kahtoa sierramän 2002, se on veristä meisninkiä. KErtoo 3 nuoresta ketkä menee virihtämään kaaroja, mehdästä tulee peikkoja ketkä syö ihmissii. Tosi raakaa! Sehä o se suomalaisten pätkä, nehtissä on leviityksessä raileria, mutta sen saa täältä kuostilan b-leheva liikkeestä, o muutee tosii hyvää mesta! Sieltähän löytyy kaikkee The thing2, Them, Evil dead 5 ja muita, kannataa tulemast tänne päin!

6

440

    Vastaukset 6

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • manwall

      EHKÄ KAIKEN TÄN TAKAN ON PROVOSOIVAA VÄKIVALTA HUUMORIA!!!!!!!??

      MITÄ SE SANOO JOS TYÖNTÄÄ TUKON AAHANA?

      HÄHH?

      MITÄ MIELTÄ OOTTE??

      EIKÖ FBI SAANUT TARPEEKSI JOHTOLANKOJA, VAI VIETIINKÖ PENTTILÄN KEKELTÄ VAPA!?

      • Stöge-87

        Kylhä siin huumorrii ki löytyy, varsinkii ku nää 3 poekaa menee kalaan ja järvestä tulee suoo monsterrii. Tosi huumoria, motta huumori loppuu kö suoo monsterrii pääsee kässii näihi poikii hahahahaha! too vitsi sai mon navan paukkumaan! ahahaahaa! kandee tseegailla kans tou "el itadis el demonis diabolis" ja "el itadis el demonis boloseum todis" italialaista b-mättöö! kerttoopi palatsista missä syöhään ja siliivotaa ihmisiä, demonit myös repii raajoja ihmisiltä! muummoassa Lucio fulgi on ottaanu vaikutteita jaa tää clive baerker! clive sano että " el itadis el demonis boloseum todis" on eksi maaiilma saeraimmist ja ´shokeerammist elokuvist! päihittää cannibal holocaustin ja bad taste 2:sen mennen tulen! näitäki saa taaltä Kuostila b-elokuvaa likkestä!


    • manwall

      stöge oot oikeessa.
      sä oot oikeessa

      STÖGE TUNTEE PETER JACKSONIN!
      NÄÄN SEN SUN NIMIMERKISTÄ!

    • Stöge-87

      Ja oha tos Sierraman 2002:seees myös lohikäärmeitä ja zompeja!

    • orabidoo tribalon mystica

      pakoputki vaan pystyyn takapäähäs ja siihen vielä lippu....missä lukee sierra.Bee tason leffoilla on vähintään yhtä paljon kulttuuriarvoa kuin peruskauhupätkillä koko leffa skaalalle.Joten turha ruikuttaa...sitä paitsi kun budjetti on pienempi niin tasoja on enemmän ja silloin tarina pystytään siirtämään leffaksi lähes sillä tavalla kuin mitä se nyt sattuu olemaan jonkun visuaaliosen hullun päässä/kirjassa.Itsekuri ja säännöstely kasvaa ja asenne kaikenlaista kohtaan.

    • Leprechaun_goldmember_!

      irstaileva namusetä joka pukeutuu potkuhousuihin ja pakkopaitaan,kuvittelee omistavansa puolet maailmasta.Koitahan nyt rauhoittua jo..!..

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä kaivatussasi

      on parasta?
      Ikävä
      90
      1379
    2. Koska muru nähdään

      Kaksin?
      Ikävä
      46
      748
    3. Sinisilmäiselle tutulle miehelle

      Iltaisin ikävä pahenee ja olet usein mielessä. Toivon merkitseväni sinulle paljon. On ihan hirveän vaikeaa miettiä, mit
      Ikävä
      65
      697
    4. Sanoppa ihan rohkeasti

      Mun huonot puolet! En suutu…
      Ikävä
      87
      688
    5. Et vaan tajua

      Että rakastan sua
      Ikävä
      20
      669
    6. Olen jo oppinut tuntemaan

      sinun kirjoitustyylisi
      Ikävä
      53
      618
    7. Nainen ... ala olemaan miehille täysin hyödytön

      Otsikossa on paras neuvo jokaiselle naiselle, jonka hän voi koskaan saada. Moni mieshän ajattelee jo nyt, että naiset o
      Sinkut
      136
      611
    8. Olivia Oras

      "Yle MOT:n tietojen mukaan Oras oli joutunut sairaalahoitoon helsinkiläisellä kauneusklinikalla tehdyn rasvaimun yhteyde
      Kotimaiset julkkisjuorut
      62
      598
    9. Mikä herkku

      Kaivattusi On? 😁
      Ikävä
      51
      592
    10. Mikä kaivatussasi

      on pahinta?
      Tunteet
      47
      591
    Aihe