Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Kalsareiden värillä väliä

Jos pääsen ekaa kertaa yöksi naisiin tytön boksiin ja kun tulee se hetki,että mennään petiin,pudotan päällyshousut pois ja kun niiden alta paljastuu flanelliset punaraitaiset lötskyt alushousut,niin miten käy?

Meneekö tytöltä halut kaulalle,kieltäytyykö hän kokonaan sänkyhommasta? Vetää pikkarit takaisin jalkaansa ja rintsikat tisseihinsä ja antaako ymmärtää,että nyt olis sun aika jo lähteä matkoihisi???
3420
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

väliä! Ei boksereita, ainakaan sellaisia löysiä.
Parhaat ovat pintaa myöten menevät vaikka vaaleenharmaat trikoot pienellä lahkeella. Kun annat tytön rutisuttaa vetoketjusi auki ja sieltä paljastuu pullottava kalusi, tuskin vetää vaatteitaan takaisin ylleen.Tai jos tyttö ei vielä uskalla vettoketjua avata, esitä vähän riisuessasi.Ensin seisot selin jotta peppu näkyy ja käännyt koko komeudessasi ja vaan seisotte siinä.Sinä ja kalusi.

Äänestä
  • Bokserithan ne juuri pitää olla! Ei mitään kauhtuneita ja mielellään mustat. Minua ei ainakaan mikään muu väri sytytä ja musta on ainakin takuuvarma väri.

    Äänestä

  • Nataliah kirjoitti:

    Bokserithan ne juuri pitää olla! Ei mitään kauhtuneita ja mielellään mustat. Minua ei ainakaan mikään muu väri sytytä ja musta on ainakin takuuvarma väri.

    Pääasia on, että ne housut on puhtaat. Ehjätkin mielellään. Ja ihan välttämättä missään äidin ostamissa Karvinen-kalsareissa ei kannata lähteä naisen luokse yöksi...
    Suosittelisin jotain yksiväristä, jokin tumma on aina loistava valinta. (itse en voi sietää vaaleansinistä, isälläni oli tapana kuljeskella vaaleansinisissä pitkiksissä aina aamuisin ja isän ajatteleminen ainakin tappaa kaiken erotiikan! :D)
    Ja jos satut tuntemaan sen tytön paremmin niin kiva yllätys on, jos alusvaatteet on sen lempiväriä. ;)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


onko? kirjoitti:

Jos pääsen ekaa kertaa yöksi naisiin tytön boksiin ja kun tulee se hetki,että mennään petiin,pudotan päällyshousut pois ja kun niiden alta paljastuu flanelliset punaraitaiset lötskyt alushousut,niin miten käy?

Meneekö tytöltä halut kaulalle,kieltäytyykö hän kokonaan sänkyhommasta? Vetää pikkarit takaisin jalkaansa ja rintsikat tisseihinsä ja antaako ymmärtää,että nyt olis sun aika jo lähteä matkoihisi???

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu