Lada on paskin kulkuneuvo, mitä ikinä on maanpäällä nähty. Kiitos. Jatkakaa.
Lada on paska !!!111!!!!!
13
1485
Vastaukset
- understandmies
eikse olekaan bmw??
- olekkaan
Olet ilmeisesti sen verran nuori kaveri, että
et ole kerinnyt aikoinaan tutustumaan Warreen.
Tämä savukone oli varmasti huonompi auto kuin Lada. - festival
lada on hyvä ,vaikkei paras olekkaan !
- laja
kuten erään autolehden testissä sanottiin ladan ajo-ominaisuudet eivät ole tästä maailmasta,tämä kertonee kaiken.
- dane
laja kirjoitti:
kuten erään autolehden testissä sanottiin ladan ajo-ominaisuudet eivät ole tästä maailmasta,tämä kertonee kaiken.
Mikähän mahtaa olla se "eräs autolehti"?
Ei kai se ole muuan suomenkielinen taviksille tarkoitettu julkaisu, jonka tarinoissa käsitellään usein autoja, kuten voi olettaa, taviksille sopivassa muodossa, jonka he pystyvät sulattamaan ja jonka lehden tuntemuksella he jopa kerskuvat.
Sanottakoon mieluummin, että se on "autolehti".
Sieltäpä joku näkyy hakevan Lada-tietouttakin! - Anonyymi
laja kirjoitti:
kuten erään autolehden testissä sanottiin ladan ajo-ominaisuudet eivät ole tästä maailmasta,tämä kertonee kaiken.
Ladalla saa vauhdin hurmaa pienilläkin nopeuksilla. Satasen vahdissa alkaa keula nousemaan, kuin auto olisi lentoon lähdössä.
- veronkerääjä
Hullut saa vapaana ollessaan nettiä käyttää ja kun ei ole lääkkeitä kukaan turpaan tukkimassa höpöttövät mitä sattuu
- on oikein
nyt on oikein autoinssit päässyt netin ääreen.
salli mun nauraa, uskokaa tö idiootit kaikkea
mitä luette.kokeilkaa ensin esim. 110 ladaa ja tulkaa sit´ten vasta kijoittelemaan tänne.
jos ymmärrätte autoista mitään.
kyllähän 110 pesee jonkun esim psö 206 mennen tullen. - Anonyymi
Perustele homo
- Anonyymi
Kannattaa vaihtaa kunnolliseen mosseen
https://scontent-hel3-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/297326883_4768759386557928_3873532567686859898_n.jpg?stp=dst-jpg_s640x640&_nc_cat=103&ccb=1-7&_nc_sid=c42490&_nc_ohc=PqaGr_GE0x4AX-giCFn&_nc_ht=scontent-hel3-1.xx&oh=00_AfCFEunsVCDHFtdQc2DPuIC_wYqWgupbNRDXytYcV41fYw&oe=658DBA7E - Anonyymi
JOs ostaa 1970 lukuisen auto se on sellainen, mutta kopiona vähän huonompi kuin sen aikaiset muut autot.
- Anonyymi
Kannattaako vuoden 2005 hölmöä ketjua nostaa?
- Anonyymi
Teknic on hiukan jäykkää, mutta kyllä sillä pääsee kylille.🍔🍕🌭
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vain vasemmistolaiset rakennemuutokset pelastavat Suomen
Kansaa on ankeutettu viimeiset 30+ vuotta porvarillisella minäminä-talouspolitiikalla, jossa tavalliselta kansalta on ot953761Persut huutaa taas: "kato! muslimi!"
Persut on lyhyessä ajassa ajaneet läpi kaksi työntekijöiden oikeuksien heikennystä, joita se on aiemmin vastustanut. Pe453103- 793017
- 192825
- 282724
- 522432
- 192177
- 602108
- 581896
KL: Mari Hynynen avoimena - Jouni-rakkaan ja Joel-pojan välit ovat nämä!
Mari Hynynen (ent. Perankoski) on naimisissa Jouni Hynysen kanssa. Marilla on edellisestä liitosta yksi lapsi, Joel Vola121858