Näkys tämmönen olevan myynnissä Kuopion Agrimarketissa (www.agrimarket.fi) : ZETOR 9245 vm.1991 hinta 4500 euroa alveineen
Heti epäilys iskee, kun hinta on tuollainen!
Heti epäilys iskee, kun hinta on tuollainen!
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Joo,itsekkin huomasin tuon masiinan.Hinta ei voi pitää paikkaansa tai sitten on todella räjähtänyt versio.Jospa joku tällä palstalla osaisi valistaa enemmän.
todella räjähtänyt yksilö ja se kauppias täys huijari
joo, näkyy kuvakin ilmestyneen agrimarketin sivuille. on tosiaan puolet siitä hintatasosta, joka "normaalisti" tuon mallin ja ikäisestä zetkasta pyydetään.
Mihin perustat väitteesi täydestä huijarista? Kaveri on ollut kauan kyseisessä firmassa töissä ja sen tiedän että jos useampia kupruja tulee niin mies vaihtuu. Olen itsekkin ostanut häneltä käytetyn koneen reilu kaksi vuotta sitten ja mitään poikkeavaa ei ole ilmennyt.
Ei mitään tietoa kyseisestä myyjästä..sorry...pelkkä jäniskevennys...
Päälleppäin näyttää aika siistiltä.Tekniikka voi sitten jo ollakkin aivan toista.Hintapyynti on periaatteessa kolmannes normaalista.Aika arvelluttava juttu.
näkyy poistuneen rivistä, liekö kauppa käynyt vai lähtenyt purkuun...