Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

pissa, kiinostaako naisia?

Voisiko pissajutut edes fantasiamaailmoissa kiinnostaa ketään naista? Mikko haluais,että nainen pissis päälleni, mutta eihän sitä voi vaimolle ehdottaa, eli tälläinen fantasiajuttu. Ja jos nyt löytyy joku piriparka nainen, niin kerro, että haluatko antaa vai ottaa?
82479
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Itse ehdotin, tosin kihlattu vasta silloin, ja nyt olen saanut nauttia hänen pissastaan jo vuosia. Joskus saan jopa itsekin pissata hänen pimpilleen, vaikka enemmän kiihotunkin saadessani hänen pissat päälleni ja suuhuni.

Rohkeasti vaan vaimolle ehdottelemaan.

Äänestä
  • se tietty riippuu millanen vaimo sulla on. meillä minä olin paljon aikasemmin kiinnosytunut ja miehelle siitä puhuin. sit se vaan kerran yllättäen pissas päälle. ite oon sen verran estonen etten vielä oo pissannu miehen päälle.
    suihkussa kylläkin sekstaillessa oon.

    Äänestä

Mä tykkäisin pissata miesten päälle ja mä tykkään aina seksin jälkeen niellä miehen spermat ja pissat.Se on nii kiihottavaa!!Olis kyl ihanaa joskus pissata jonku päälle mut kukaan ei oo viel antanu..ehkä sä voisit..?!ku sua näyttää kiinnostavan noi jutut..?! marja 33

Äänestä
  • sä et oo mikään tyttö enään...
    ja toiseks siis niellä pissat??? wot

    Äänestä

  • Onhan tuota tullut kokeiltua, mut aina jurrissa...
    Olis kiva tehä sitä puolin ja toisin myös selvinpäinkin, mut aika moni mimmi pidää sitä sairaana touhuna. Harmi!!!

    Äänestä

Sama juttu täällä,mutta meeppäs ehottaan akalle niin se vie hoitoon...ja pieksää kunnolla vielä..
mistähän löytys asiasta kiinnostuneita naisia ku ei sitä viitti baaritiskilläkään kysyä suoraan.Haaveissa on olluna et pääsis joskus kokeileen. Älä lannistu kyllä se aika vielä tulee ku sitä vähiten odotat!

Äänestä
  • onkin hankalampi juttu. oon muutamien kaa kirjotellu tuosta pissa hommasta ja on kyllä hankalaa jos vaimo pitää koko juttua sairaana. varsinkin ku toisella ei oo muut asiat mielessä. ja baarissa ei niin vaan kysytä (poikkeuksiakin on) esim. mä en olis moksiskaan jos joku joskus sanois tommosia. ;)
    mut jos sä nyt oikeen tosissaan haluut kokeilla niin hommaa joku mailikamu ja kokeile.

    Äänestä

  • vaimo kirjoitti:

    onkin hankalampi juttu. oon muutamien kaa kirjotellu tuosta pissa hommasta ja on kyllä hankalaa jos vaimo pitää koko juttua sairaana. varsinkin ku toisella ei oo muut asiat mielessä. ja baarissa ei niin vaan kysytä (poikkeuksiakin on) esim. mä en olis moksiskaan jos joku joskus sanois tommosia. ;)
    mut jos sä nyt oikeen tosissaan haluut kokeilla niin hommaa joku mailikamu ja kokeile.

    Pistäs jotain suuntaa miltä sivuilta voisi harrastaja/kiinnostunut kokeilija löytyä...
    pakkohan se olisi kokea ku siitä haaveilee....

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


mikko 35 kirjoitti:

Voisiko pissajutut edes fantasiamaailmoissa kiinnostaa ketään naista? Mikko haluais,että nainen pissis päälleni, mutta eihän sitä voi vaimolle ehdottaa, eli tälläinen fantasiajuttu. Ja jos nyt löytyy joku piriparka nainen, niin kerro, että haluatko antaa vai ottaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu