Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Mitä isompi sen parempi

Kun on tälläinen 40- kymppinen isoreppuinen nainen , niin isolla vasta saa tosi tyydytyksen.
31277
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

no hemmetti laihuta sitä läskii pois et sinne pilluun pääsee käsiks.. jos siin on 10cm rasvaa päällä ni kai sihe tarttee ison kalun!..sä voit ittes ulkonäköön vaikuttaa.. mut me miehet ei voida meijän kalun kokoon vaikuttaa millään lailla! vaik ittelläni on yli 19cm puhun nyt kaikkien miesten puolesta

Äänestä

Kerrankin asia sanotaan niin kuin se on. Isoistahan lähes kaikki naiset unelmoi , niitä ei vaan valitettavasti riitä kaikille halukkaille.
Aika monella miehellä on melko pieni mutta onneksi poikkeuksiakin löytyy.

Äänestä

kusta. ei tarvitse nääs kelata niin paljoa kuin isolla mulkulla.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Isopyllyinen nainen kirjoitti:

Kun on tälläinen 40- kymppinen isoreppuinen nainen , niin isolla vasta saa tosi tyydytyksen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu