Auttakaahan nyt miehet tyttöystäviä ja vaimoja ja kertokaa mitkä ovat niitä arjen miesten fantasioita?
Mitä toivotte vaimon tekevän keskellä arkea? Millä lailla yllättävän ja missä?
Ja sitten se vaatepuoli ja entäpä vielä tapa puhua? Saako miehen hiilloksille, yllättävillä pikkutuhmilla puheilla kesken lätkämatsin?
Mitä toivotte vaimon tekevän keskellä arkea? Millä lailla yllättävän ja missä?
Ja sitten se vaatepuoli ja entäpä vielä tapa puhua? Saako miehen hiilloksille, yllättävillä pikkutuhmilla puheilla kesken lätkämatsin?
Vastaukset 2
Vanhimmat
Yllätykset ovat erotiikan jonkinlainen suola. Minusta on kiva, kun naiseni (korrekti ja hyväkäytöksinen) alkaa joskus nartuksi, pukeutuu seksikkäisiin alusvaatteisiin vain minua varten ja yllättää minut jossain kauppakeskuksessa vilauttamalla paikkojaan ja houkuttelemalla minut invavessaan, jossa mahtuu tekemään temput hyvin.
Toinen hyvä juttu on, jos minut sidotaan niin, etten voi liikkua ja saan siteen hetkeksi silmilleni. Vähän ajan päästä naiseni tulee, pistää musiikin soimaan, strippaa ja masturboi edessäni niin,etten saa kuin korkeintaan nuuhkaista häntä.
Myös käheällä, seksikkäällä äänellä puhuminen on kivaa.
Tärkeintä kuitenkin on, että suhde on avoin, tasapainoinen ja luottamuksentäyteinen. Ilman hyvää suhdetta ei ole toimivaa seksiäkään.
- olisi upea herätä suihinottoon (en ole sitä tyyppiä jolla on kushätä herätessään)
- yllättävä dominointi, vaikka kaato sängylle selälleen, istuminen naaman päälle ja komento naida kielellä NYT HETI
- saattaa julkisella paikalla tietoon ettei hamosen alla olekkaan pikkuhousuja
- alkamalla muina naisina kosketella itseään kesken automatkan (tämä siis kyytiläisenä ollessaan :)
Kyllä minä noista menisin hiilloksille pahemman kerran.