Huono Tarja

Tarja on yksi SAK:n ammatijärjestön kasvattama broileri.

Oksennan öööörrrrrrrkkkkkkkkkkkkkk

En ikinä voisi kuvitellakaan äänestäväni
sikameiningillä ratsastavaa ehdokasta (SAK), joka
nyhtää ihmisiltä rahaa ja lihottaa oman puolueen ehdokasta. Hyi ...!!!
1103
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

näin kuulin ja mitä ihmettä.OSTA arpa,miä minä saan menetän 2 euroa.en tue ketään vaan ...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hylätään Tarja kirjoitti:

Tarja on yksi SAK:n ammatijärjestön kasvattama broileri.

Oksennan öööörrrrrrrkkkkkkkkkkkkkk

En ikinä voisi kuvitellakaan äänestäväni
sikameiningillä ratsastavaa ehdokasta (SAK), joka
nyhtää ihmisiltä rahaa ja lihottaa oman puolueen ehdokasta. Hyi ...!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu