Miehet mitä mieltä olette tästä? Nautitteko?
Kuinka mielestänne sormea pitää käyttää?
Tykkäättekö naiset tehdä näin miehelle?
Aiheesta muuta?
Jne...
Kuinka mielestänne sormea pitää käyttää?
Tykkäättekö naiset tehdä näin miehelle?
Aiheesta muuta?
Jne...
Vastaukset 4
Vanhimmat
joo pojat ei kun puukko pyllyyn ja poikittain digikameralla kuvia ja nettii siinä on sitä jotakin eikä mitään sormia taijatte olla vähän vieraita tällä reviirillä. tää on mun ala
oma kultani ainakin tykkää.
Itse tykkään näin tehdä kun näkee kuinka paljon toinen tykkää, on ihanaa antaa toiselle näin paljon nautintoa. Välillä hieron, välillä sitten taas liikuttelen sormea edes takas, kyllä sen aika nopeesti huomaa mitä mies tällä kertaa haluaa :D
Minä en siitä pidä, parempi että nainen keskittyy siihen olennaiseen = penikseen. Itse olen kyllä pyynnöstä työntänyt sormeni naisen peppuun ja samalla nuollut pillua.
vaikka itse en siitä niin kauheasti välitäkkään muttä tyttökaverilla on fetissi mun anukseen ja haluaa laittaa sormen sinne imuttaessaan.Haluais kuulemma laittaa jotain muutaki mut se ei taida olla mun juttu.