hanna

bilettäny viime aikoina liikaa kai sil joku tappelun poikanenkin oli??
3542
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

kyllä näillä näytöillä sitten, kaikista kansallisista näytöistä huolimatta, vuosi tai kaksi tälle kyvylle riittää. Hyvä siitä joukosta aikanaan, ehkä jos kehittyy ja osaa, kenties? Mutta näitä kyllä jatkossakin on.

Äänestä
  • Siis pitikö tästäkin nyt tällänen numero tehdä. Mitä hiton välii vaikka Hanna vähän bilettäis taij enemmän. Se ei ole teidän asia vaan Hannan asia. Voitte lopettaa sen Hannan mollaamisen.Tuo on ihan älytöntä!Kun lukee näitä juttuja.Hankki oma elämä..

    Äänestä

  • Mie vaa kirjoitti:

    Siis pitikö tästäkin nyt tällänen numero tehdä. Mitä hiton välii vaikka Hanna vähän bilettäis taij enemmän. Se ei ole teidän asia vaan Hannan asia. Voitte lopettaa sen Hannan mollaamisen.Tuo on ihan älytöntä!Kun lukee näitä juttuja.Hankki oma elämä..

    Hankkikaa oma elämä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


on vaan kirjoitti:

bilettäny viime aikoina liikaa kai sil joku tappelun poikanenkin oli??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu