Rhannalle!!!

Säkö poistelet viestejäni? Miksi? Kaikki ovat olleet asiallisia!!! Onko sulla jotakin mua vastaan? Minä kuule tiedän kaikesta kaiken joten pidä pääsi kiinni! Pyrin moderaattoriksi tälle palstalle ensi viikolla! Rakastan Anna Erikssonia, mutta sä varmaan vihaat häntä? Mitä pahaa se on sulle tehnyt? Hänhän on niin mukavan näköinen!!!

Taidat olla se sama, joka hankki mulle bännin Sonata Arctican forumiin vai oliko se sun sisko????

Olisi paras jos ei olisi moderaattoreita ollenkaan!!!

3

320

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Rhanna

      En ole hankkinut sinulle mitään porttikieltoa toiseen forumiin eikä tietääkseni siskonikaan koska sellaista minulla ei ole. En vihaa Anna Erikssonia, pidän hänen musiikistaan. Anna ei ole minulle mitään pahaa tehnyt, sillä en ole koskaan tavannutkaan häntä.

      Koska tällä palstalla on jo sheriffi, et valitettavasti voi pyrkiä sheriffiksi ellen ilmoita vapaaehtoisesti ylläpidolle luopuvani tehtävistäni, jota en aio tehdä. Ylläpito tietää sähköpostiosoitteeni, joten turhaa on minun nimissä yrittää lähettää viestejä ylläpidolle. Olen pahoillani.

      Minulla ei ole mitään sinua vastaan ja en ole ainoa joka on mahdollisesti viestejä poistanut. Myös ylläpito voi sen tehdä, jos katsovat viestin asiattomaksi. Ilmoitukset asiattomista viesteistä menevät myös ylläpidolle. Jotkut voivat kokea viestit asiattomiksi ja siitä syystä ilmoittavat halunsa että se poistettaisiin ja jos katson aiheelliseksi poistaa viestin, oli se sitten sinun tai jonkun muun, teen sen tai sitten ylläpito tekee sen.

      Olen sinua vanhempi, joten en aivan jaksa uskoa että juuri sinä tietäisit kaikesta kaiken. Ei millään pahalla.

    • Tarkkajäbä

      ""Taidat olla se sama, joka hankki mulle bännin Sonata Arctican forumiin vai oliko se sun sisko????""

      kertoo jo paljon sinusta. Et taida tulla juttuun missään foorumissa.
      Mielestäni olet myös Muusikoiden-netistä saatut monoo.

      • on "muusikoiden-netti"???? En muista kuuleenikaan.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Oletko kertonut jo muille tunteistasi?

      Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.
      Ikävä
      85
      4910
    2. Olisin ottanut sinusta akan itselleni

      Mutta olitkin aika itsepäinen ja hankala luonne.
      Ikävä
      190
      2288
    3. Mistä puhuitte viimeksi kun näitte

      Kerro yksi aiheista
      Ikävä
      39
      2050
    4. Ei sua pysty unohtamaan

      Ei vaan yksinkertaisesti pysty
      Ikävä
      133
      1889
    5. Olenko saanut sinut koukkuun?

      Hyvä. Rakastan sua.
      Ikävä
      79
      1826
    6. ROTAT VALTAAVAT ALUEITA

      Asukkaat nyt loukkuja tekemään ja kiireellä, jätehuolto kuntoon, jätteet niille kuuluville paikoille, huomioikaa yrittäj
      Äänekoski
      23
      1688
    7. Kerro todelliset motiivit

      kaivattuasi kohtaan?
      Ikävä
      178
      1530
    8. Miten minusta tuntuu että kaikki tietää sun tunteista mua kohtaan

      Paitsi suoraan minä itse, vai mitä hlvettiä täällä tapahtuu ja miksi ihmiset susta kyselee minulta 🤔❤️
      Ikävä
      16
      1431
    9. Reuters: Ukraina on iskenyt Venäjän strategisia pommikoneita vastaan. Jopa 40 konetta vahingoittunut

      Ukrainan turvallisuuspalvelu SBU on iskenyt Venäjän strategisia pommikoneita vastaan, kertoo Reuters. Uutistoimiston läh
      NATO
      345
      1210
    10. Hei, huomenta komistus

      Yllättääkö, että olet heti mielessä. Mukavaa päivää upea ❤️
      Ikävä
      35
      1136
    Aihe