KEPU ja VANHANEN OTTAA TURPAAN

KEPULLE ja MUNA-MATTI VANHASELLE ON LUVASSA KARMAISEVA TAPPIO.

VANHASEN MORAALITTOMUUS JA SALAVUOTEUS JA HUORINTEKO SAA NYT TUOMION SUOMEN KANSALTA.
3109
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Vai on Työmiehestäja Lesbosta tullut enkeleitä jossain vaiheessa?

Äänestä
  • enkeli Mattiin verrattuna, tehnyt ukkomiehen kanssa lapsen, niinhän ne enkelit tekee. Puolivallatonta
    Saulia ei äänestä kukaan tosipaikan tullen!

    Äänestä

.. ja kansan munaMatille antama tuomio jos mikä on onneksi Isänmaalle... kekustaa odottaa piiiiiiiiiiiiiiiiitkä oppositiokausi ja unohduksen yö

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hyvä niin! kirjoitti:

KEPULLE ja MUNA-MATTI VANHASELLE ON LUVASSA KARMAISEVA TAPPIO.

VANHASEN MORAALITTOMUUS JA SALAVUOTEUS JA HUORINTEKO SAA NYT TUOMION SUOMEN KANSALTA.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu