Jäbä romahduttanut

Niinistön kannatuksesta kuukaudessa jo yhden prosentin. Jatka vaan valitsemallasi linjalla Jäbä. Varaudu Niinistön häviämiseen paremmin kuin Esko Aho, joka ei vieläkään ole selvinnyt siitä takaiskusta.
4129
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

yrittää päästä kättelemään Saulia. Sen jälkeen Jäbä tuskin pesee käsiään kuukauteen.

Äänestä
  • sama hytti. Älkää pojat keikuttako laivaa.

    Äänestä

  • Jäbä ei pessyt sitä korvaansa puoleen vuoteen, jossa piti kuuloketta silloin, kun Niinistö soitti.

    Äänestä

  • Stubbilla kirjoitti:

    sama hytti. Älkää pojat keikuttako laivaa.

    Mihin otsikkomies hymiöineen on sijoitettu?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Stubbailullaan kirjoitti:

Niinistön kannatuksesta kuukaudessa jo yhden prosentin. Jatka vaan valitsemallasi linjalla Jäbä. Varaudu Niinistön häviämiseen paremmin kuin Esko Aho, joka ei vieläkään ole selvinnyt siitä takaiskusta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu