Ainakin selvisi mikä seuraavaksi suuntana Tarja Turusella.Keksi sitten vielä selityksen että olisi itse eronnut muka kohta!Ei kait tuossa olisi edes pitänyt teatraalista itkuvirttä vetäistä vaan olla iloinen!Ei omaperäisempää selitystä osannut Argentiinalaisen PersReikä-ukkonsa kanssa keksiä?
Onkohan Värttinässä paikkaa Tarjalle?
Onkohan Värttinässä paikkaa Tarjalle?
Vastaukset 4
Vanhimmat
Minulle Tarja oli melodisen hevimusiikin ylipapitar ja esikuva. Nainen joka esiintyy kuin kylmä jäänkuningatar, täynnä energiaa ja sitten tulee parkuu median eteen. Maailamani romahti.
Onneksi tiedän, että Kiteeltä löytyy kyllä oikeita voimakastahtoisia kauniita naisia ja ne on todella cool.
hei AIVOTON APINA MIETISIT ENNEN KUIN AVAAT SEN PASKA AUKKOS!!??!
Ei Tarja keksinyt vaan ois lopettanut seuraavaan levyyn kuten itse sanoi, mutta ei ois vielä halunnut lopettaa. Tarja ei vale kyyneleitä päästänyt vaan hän aidosti itki. Vai on Tarjan mies joku PersReikä? Sinä taidat olla itse PERÄREIÄN RITARI eli mene nuolee ukkosi reikää.. Yleensä en näin suutu, mut nyt suututti ja kaikkien pitäis jättää Tarja ja Marcelo rauhaan, eikä aina haukkua Tarjaa varsinkaan.
Noloa Tarjalta itkeä tv:ssä tuolla tavalla ja vielä näin monen viikon jälkeen ja piti näyttää sitä ihan pääuutislähetyksissäkin.. tapahtumasta.
ja tämä kaikki oli tosi epämiellyttävä loppu Tarjan Nightwish uralle