Halonen vain vasureitten ehdokas

Sossujen sisäpiiri(puoluevalttusto) valitsee presidenttiehdokkaakseen 19.11.2005 Martti Ahtisaaren.
Halonen on vain vasureitten presidenttiehdokas.

Ett sillai siin sitt kävi.
3227
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Tuota toivoisi moni muukin järkevästi ajatteleva demari minun lisäkseni. Halosta emme tarvitse.
Kuusi pitkää hukkaanheitettyä vuotta on kohta takana.
Emme kestä enään toista tyhjänpäiväisen haihattelun kautta. Suomen hyväksi ei hän ole mitään tehnyt. vaikka juuri maan asioiden hoitoon on hänet hyvällä palkalla valittu.

Äänestä

on, että se ei ole tylsistyttävän pitkä, kuten aiemmin. Yhtä paskan sisällön kyllä saat molemmilla tavoilla.

Äänestä

.........

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


MattiLehtonen kirjoitti:

Sossujen sisäpiiri(puoluevalttusto) valitsee presidenttiehdokkaakseen 19.11.2005 Martti Ahtisaaren.
Halonen on vain vasureitten presidenttiehdokas.

Ett sillai siin sitt kävi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu